Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért fontos hogy ott legyél...

Miért fontos hogy ott legyél valaki esküvőjén? (Testvéred unokatestvéred).

Figyelt kérdés

Tudom lesznek akik betegnek tartanak.

Temetést csak csak értem de közeli rokonhoz kijárni a temetőbe hetente....

Bár nem a temetésen kell sírni a halálos ágynál elköszönni..

Elkanyarodtam. Esküvő!

Valaki normálisan meg tudja indokolni?

Cserébe elmondom miért nem...Jópofizni olyanokkal akikkel 10 évente egy szót sem váltottam. Eljátszani,hogy jól érzem magam....Az egész egy kirakat megjátszás.



2020. ápr. 4. 23:11
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
84%
Nem fontos és nem is kötelező. Két unokatesvérem esküvőjét is kihagytam (anyukám és a húgom is.), és nem lett belőle harag. Később elmentünk gratulálni a párnak és ennyi. Soha nem hallottam, hogy annyira fontos lenne.
2020. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Senki se momdta h kotelezo, lehet h csak azert hivtak meg mert azt diktalja az illem es remelik h nem mesz :D
2020. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Bár igazatok lenne....
2020. ápr. 4. 23:23
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az ilyen jellegű kérdések mindig furcsák, mert:

1.akit meghívok (közeli család, barátok) az esküvőmre azt kedvelem, tartom vele a kapcsolatot és nem csak 10 évente találkozunk

2.akivel meg 10 évente találkozok és akkor is csak jópofizni kell, azt ne hívom meg az esküvőmre.

Egyébként nem fontos. A menyasszonyi, vőlegénye, 2 tanún és az anyakönyvezetőn kívül senkit sem fontos meghívni az esküvőre.

2020. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Tesóm pedig 32 lesz durván megsértődött,amikor mondtam hogy költségszámításkor rám ne számoljanak. Erre jött a szöveg,mint a fílmekben ,hogy neki fontos,hogy ott legyek vele. Sőt az egész rossz szájíz akkor kezdődött amikor nagyik e.ü. okra hivatkozva szintén nem tudnak jönni.

Nem igazán értem mi ilyen nagy dolog benne. A párjáról meg róla szól az egész. Eddig is egy ágyban aludtak,nászút után is minden ugyan olyan lesz,csak pár jogi procedúra változik.

2020. ápr. 4. 23:31
 6/28 anonim ***** válasza:
71%

Lehet a tesód tartotta a kapcsolatot velük. Megint más az esküvő meg a lagzi.

De ezek után te se várj el semmit tőle!

2020. ápr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Te irigy vagy
2020. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Azért a TESTVÉRED esküvőjén illene jelen lenni. Mi bajod van vele? Ha a válaszod az, hogy semmi különös, akkor egy kis phaszparaszt vagy. Bár jobban is járnak, ha egy ilyen kis pöts nem megy el....
2020. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
Mert a testvérem része az életemnek? Az "érvelésed" nulla. Simán csak bunkó vagy. Szerintem.
2020. ápr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Azért egy testvér esküvőjét kihagyni nagy bunkóság. Hiszen ez az az esemény amit az ember leginkább a szűk családi körrel akar megélni, és abba a tetvér is beletartozik. Nekem is rosszul esett volna, ha a testvéreim nem jönnek el, és nekem sem jutott eszembe, hogy ne menjek el az övékre.
2020. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!