Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (légyszíves az egészet olvasd el nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Lesz egy koncert és 18:30-kor lesz az első fellépő, és 01:00-kor kezd az utolsó... Anyukám elengedett de a nővérem nem... Tudom hogy anyukám dönt meg minden, de nekem a nővérem olyan mintha a 2.anyukám lenne...

És én nem annyira tudom hogyan kell menni,viszont 1x már jártunk ott, és megkérdeztem tőle hogy elkisér-e, és azt mondta hogy nem mert ha oda találni nem tudok akkor vissza felé hogy tudnák?

De vissza felé vissza tudnák találni mert a vissza útra emlékszem..


Az Ida felére meg azért nem mert nem tudtuk hol van és nagyon kacskaringósan mentünk....

Hogyan győzzem meg hogy eljojjon velem?

Jaaa meg mikor mondta h nem kísér mert vannak alkoholisták akkor nem ezt a dolgot beszéltük meg hanem elkezdett oltogatni...

15/L

Ui.: TUDOM hogy még nagyon fiatal vagyok,de nagyon és nagyon elszeretnék menni...nővérem azért nem.jön mert mondtam neki(azon a napon délelőttös) hogy nem.kell jönnie fáradt lesz nem fogja bírni megyek egyedül és majd haza jövök...



#anya #koncert #döntés #testvér #haza jutás #oda jutás
2016. szept. 6. 16:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Ezt elfelejtettem mondani:

Azért szeretnék menni annyira mert a kedvenceim lépnek fel,és mert a múltkorin ott volt egy fiú aki nagyon megtetszett és úgy láttam rajta hogy én is neki..

2016. szept. 6. 17:02
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Anyukád,apukád?Vagy a barátaid,(akik szintén ott lesznek) szülei?
2016. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Milyen koncert lesz és hol? :D
2016. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Nezd, ha anyud elenged, menj el, ha nagyon szeretnel, ne noveredtol fuggjel. Masreszt szerintem 15 evesen nem kene 3ora korul csavarognod....
2016. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül mennèl???
2016. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%

Hát bocs, de szerintem neked még nem kellene éjjel koncertre mászkálnod, ezt a soraid alapján szűrtem le.

Másrészt, manapság már tényleg igazi hülyének kell ahhoz lenni, hogy ne tudj megtervezni egy útvonalat, a telefonodban is van gps, autó nélkül is működik. Plusz van a bkk-nak is külön oldala az összes menetrenddel, már ha Bp.-ről van szó.

Harmadrészt a nővéredtől nem kell elkéredzkedned. Én is sokat vigyáztam az öcsémre, szórakozni is vittem, de abban anyám döntött, hogy hova mehet.

2016. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
20%
A nővéremmel a mi kapcsolatunk is ilyen. Én nem mennék el.
2016. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól értem, Anyukád elenged 15 évesen úgy, hogy egyedül hajnali 2-3 körül kell hazajönnöd egy olyan helyről, ahova oda sem találsz?


Anyud tudja ezeket a részleteket?

Nincs valaki nagyobb ismerős, rokon, akkor elmenne veled?

Ez így nagyon rizikós.

2016. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

tudnék* !!


Amúgy meg mi az, hogy a nővéred nem enged el? :D lol. Kit érdekel? Egyáltalán mit képzel magáról? Menj taxival, ha nincs túl messze, akkor nem olyan sok pénz.

Vagy kérd meg a szüleidet, hogy kísérjenek el, esetleg más ismerőst.

2016. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy hajnali 1 után lesz az utolsó fellépő, még nem kötelező ott maradni ;)
2016. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!