Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy közeledjek hozzá?

Hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés

25N vagyok húgom 18N.

Húgommal 14 éves koráig szinte elválaszthatatlanok voltunk,nagyon sokat voltunk együtt, jókat beszélgettünk,mindig minden fele elmentünk,moziba, beülni kajálni ... ilyesmi.


Amióta elballagott és bekerült középsuliba azt vettem észre, hogy egyre jobban eltávolodunk,nem beszélhetünk már úgy mint rég,nem csinálunk közös dolgokat,mintha csak idegenek lennének egymásnak.

Ha kérdezek tőle valamit,úgy válaszol vissza,hogy nem is értem.. ilyen szleng szavakkal dobálozik és ha megkérdezem mit jelent, csak forgatja a szemét és inkább kerül engem,nem is mondja el mit jelent.

Kérdésem 16-18 évesek felé, milyen szövegek,szlengek,dumák mennek nálatok

Arra gondoltam,hogy párat "megtanulnék" hát így jobban megértem mit mond.



2020. ápr. 18. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
7 év különbség van közöttük és családtagok szerint ez a vízválasztó és ezért olyan nehéz a testvéri kapcsolat közöttünk
2020. ápr. 18. 20:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nevetségessé válsz azvő szemében, ha az ő szlengjüket próbálod használni. Ezzel egészen biztosan nem kerülsz hozzá közelebb!
2020. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő csak így szól hozzám hogy szlengezve beszél
2020. ápr. 18. 20:50
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor módosítanàm arra a kérésem hogy valaki mutasson valami oldalt ahol megértem mit beszélnek megtanulom míg jelent majd a saját személyiségem alapjan vissza válaszolok neki



Nem tudom mitévő legyen

Szeretnék valamit tenni

2020. ápr. 18. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj példákat, lécci...
2020. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fejből nem tudok,nem is bírom megjegyezni

Sztem 16-18 évesek csak tudják hogy milyen szlengeket beszélnek

2020. ápr. 19. 05:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy szlengszótár. Ilyesmire gondoltál? :D

[link]

2020. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uh igen köszi
2020. ápr. 19. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!