Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy tini modellfiú a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tini modellfiú a suliban aki tetszik.17 éves. Hogy közeledjek hozzá ha kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Nagyon helyes fiú, jól is öltözködik de nem nagyon beszél lányokkal és sokszor rózsaszín cuccokat vesz fel. Mindig a fiukhoz megy és velük beszelget. Attól tartok lehet bisex vagy homo. Van egy lány barátja akivel jóba van de ő a múltkor lerázott hogy ha érdekelnek dolgok a fiúról akkor tőle kérdezzem meg. A múltkor a suliban a folyosón megpróbáltam megszolitani, azt mondtam neki hogy jól nézel ki, de ő csak hátranézett, rám mosolygott, és meg sem állt csak ment tovább. Egyfolytában őt nézem de már szerintem pszichopatának tart. Mit tegyek?

2019. máj. 30. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ne nézd!


Töröltesd az elmédből, mint a kommenteket innen!

2019. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos van ilyen. Talán a modellkedés nem is jelenti azt, de viszont a lányokkal való hideg viselkedés igen

Viszont az a kijelentés hogy jól néz ki sok lehetett neki, mivel talán ő maga nem szereti, ha valaki emiatt kerül a környezetébe.

2019. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a normális választ ezzel tényleg sokat segítettél:)
2019. máj. 30. 17:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az tetszik benne, hogy nem olyan mint a többi fiú, ő nem káromkodik, ordibál, csak csendben figyel a szép kék szemeivel.
2019. máj. 30. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Homár, harmadjára is.
2019. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor kéne félned attól, hogy homo-e, ha csak lányokkal barátkozna, a fiúkkal nem is jönne ki annyira jól, feminin lenne, stb

Nekem is volt ilyen kiszemeltem :D

Bár ez a fajta is volt, aki megfigyelő típus, a lányokkal annyira nincs kapcsolata, stb

Én sajnos nem tudtam vele mit tenni, ha nem akar lányokkal jó viszonyt ápolni és nem enged a közelébe sajnos nem tudsz mit csinálni :c

2019. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!