Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvért mivel lehet jól...

Testvért mivel lehet jól megszivatni miközben alszik?

Figyelt kérdés
Tegnap arra ébredtem, hogy összefirkált, amíg aludtam, és fotózgatott. Ma este vissza szeretném adni valahogy, de nem ugyanígy. Van jó ötletek? A bepisiltetős trükkök valamelyikje működik?
2020. aug. 7. 18:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
A legnagyobb szivatás, ha nem csinálsz semmit, csak néha sejtelmesen mosolyogsz rá.
2020. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%
Attól függ fiú a tesód vagy lány. Mindenképpen valamilyen szexuális, kínos, tevékenységgel. Akár rádobsz egy használt gumit és lefényképezed, vagy véres bugyit...stb. Én ilyenekkel szívatnám.
2020. aug. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Kristen Hanby videóit lenne érdemes megnézned ötletgyűjtéshez.
2020. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
#2 Remélhetőleg nem mindenki olyan beteg mint te.
2020. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Én anno legyantáztam a bajszát. Egy óriási rántásra/fájdalomra kelt :D
2020. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%
ülj rá a farkára. persze ha lány vagy.
2020. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ő fiú én lány, és csak egy év van köztünk, az ilyen szexuális poénok nem játszanak..


Gyantám nincs itthon, pedig ez jó lenne, lehet beszerzek majd egy keveset :))


Arra is gondoltam, hogy hajnalban egy tál meleg vízbe dugom a kezét, ettől állítólag bepisil. Lefotózom, és nem küldöm még el senkinek, de ha legközelebb is szemétkedik, a fotó megy a barátainak/barátnőjének. Szerintetek ez túl szemétség?


várom még az ötleteket :)

2020. aug. 7. 19:19
 8/29 anonim ***** válasza:
7%
Értem a szexuális poénok nem játszanak, de az ágyba bepisilés igen. Valld be pisilési fétised van. Nem para.
2020. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Valóban az a leggonoszabb, ha azt játyzod, hogy készülsz valamire, közben pedin nem.
2020. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Vegyél egy csomag hideggyanta csíkot, és csak ragaszd rá. Majd ha felébred, neki kell leszedni.
2020. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!