Atjon a baratnoje?

Figyelt kérdés
sziasztok az a helyzet hogy az ocsem 14 eves es van egy barátnője. en nem itelek el senkit csak szimplan zavar es nem illenek szerintem össze. a lany szulei kardos c*ganyok es a lany a 8 osztalyt se jarta ki. a tesom athivta hozzank amikor nem volt otthon senki es a szuleim erthetoen kiakadtak. probaltam beszelni vele de nagyon vedi ezt a lanyt. mellesleg koszonni se koszon nekemxd nem azzal van baj hogy athivta, hanem azzal hogy be se mutatta meg itthon es szerintem eloszor be kene mutatnia utana athivogatni

máj. 10. 21:00
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de az írásodból ítélve nem biztos hogy a lánnyal van a legnagyobb probléma.
máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
XD
máj. 10. 21:13
 3/40 A kérdező kommentje:
nemtom nekem megvan a nyolc osztalyom
máj. 10. 21:13
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
Nem látszik rajtad :D
máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

"en nem itelek el senkit csak..." - és itt szokott jönni az ítélkezés. Jött is.

Valószínűleg azért nem mutatja be a barátnőjét az öcséd, mert tudja, hogy hogy gondolkodtok.

máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
itelkezes… nem olyan jovot kepzeltem el a testveremnek hogy osszeall ciganyokkal es nem tanul tovabb, nem egy szinten van a ketto
máj. 10. 21:20
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Na ez az. Hogy jössz te ahhoz, hogy egyáltalán elképzeld a testvéred jövőjét?
máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
az ocsem es jot akarok neki. ahogy anyukank is es apukank is. szerinted ez jo eletcel? abbahagyni a sulit altalanosba?
máj. 10. 21:23
 9/40 anonim ***** válasza:
94%
Miért hagyná abba?
máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Az öcséd jövőjét nem neked kell elképzelni, hanem neki.

Hagyd abba azt a mártírkodó szöveget, hogy "én csak jót akarok neki".

14 éves, azt hiszed, máris megállapodik? Lesznek még barátnői bőven.

És de, ítélkezel. Buta, előítéletes és korlátolt vagy. Semmi jogod beleszólni a testvéred párkapcsolataiba, valószínűleg ő se szól bele a tieidbe. Foglalkozz magaddal.

máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!