Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni ha a húgom...

Mit lehet tenni ha a húgom elcseszi a saját életét?

Figyelt kérdés
25 éves, tanár... Nincs férje, de még csak komoly kapcsolata sem. Szerintem csak valami házas pasi szeretője. A lakótársát faggattam, többször látta ugyan azt a 30-as pasit ott aludni, tuti dugtak is. Nem lehet a húgom fejével beszélni hogy ez így nem lesz jó. Gyereket is akart, de már eléggé ketyeg a biológiai órája! Nem hajlandó tovább tanulni, össze akartam hozni egy elvált, rendes kollégámmal, de nem jött el a vacsorára. Ti hogy térítenétek észhez?

2020. dec. 7. 12:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

Hogyhogy nem tanul tovabb, mikor mar tanar? Meg hova szeretned, hogy tanuljon?


Mit faggatod a lakotarsait anugy? Mit kemkedsz utana? Mi kozod az eletehez?

2020. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu? a feleségem mind a két gyerekünket 25 előtt szülte, azért olyan 28-30 után szerintem már nem érdemes szülni, és nem is jó! Még minimum 4 év mire olyan helyzetben lesz hogy szülhet (férj, saját lakás/ház, jobb munka,stb)
2020. dec. 7. 13:11
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem kellene irigykedned rá.
2020. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
A hugi nem a feleséged. És ne írjál olyat, hogy nem érdemes szülni egy bizonyos kor felett, mert ezzel magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, te féltékeny bátyó! :)
2020. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
98%

Fu kerdezo de rohadt szanalmas vagy. Azert mert nalad ez igy volt attol miert kene neki is kovetni ezt a peldat? Te biztos olyan igazi nagy magyar vagy akinél az nem is ember akinek nincs 3 gyereke 30 éves kora elott. Biologiai ora... 25 évesen... Jezusom.

A hugod valszeg tanultabb es ertelmesebb mint Te. Normalis ember nem szol bele a huga maganyugyeibe főleg nem a szexualis eletebe. Es ha osszejon neki egy csavo aki 1 ev mulva felesegul veszi? Akkor mivan? Vagy ha 35 evesen lesz az elso gyereke? Kitagadod vagy mi?

A mai vilagba vagyunk paran akik a 20as evunket nem gyerek kiabalassal, meg hasonlokkal akarjuk tolteni,hanem mondjuk karriert csinalni. Ez van. Kivancsi lennek ha a feleségednek nem lett volna kedve a gyerekekhez akkor ott hagyod mert hat tul késő? Jo hogy nem 18 evesen kéne szulni. Akkor biztos nincs meg keso.

Asd el magad.

- egy 20 eves lany.

2020. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

#7: pont nekem is ez jutott eszembe...!


Szerintem kamukérdés, gumicsont, különböző szemszögből próbálja összeugrasztani a GYK-zós közönséget. :-D

2020. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ha nem kamu a kérdésed, akkor sürgősen állítsd le magadat.


SEMMI KÖZÖD a húgod életéhez, a szerelmi életéhez meg főleg nem!

Mi az, hgoy nyomozol utána, hogy kivel dug...???


Anyámborogass!

2020. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
#10: szerintem biológiból tuti megbukott anno...! :-DDDD
2020. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
87%

a feleségem mind a két gyerekünket 25 előtt szülte"


Aha, tehát a ti fiatalságotokat tönkrebszták a gyerekek, és irigyled, hogy ő meg éli az életét.

2020. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%
19: ja-ja, a kérdező tipikus "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitásban szenved....
2020. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!