Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni ha a húgom...

Mit lehet tenni ha a húgom elcseszi a saját életét?

Figyelt kérdés
25 éves, tanár... Nincs férje, de még csak komoly kapcsolata sem. Szerintem csak valami házas pasi szeretője. A lakótársát faggattam, többször látta ugyan azt a 30-as pasit ott aludni, tuti dugtak is. Nem lehet a húgom fejével beszélni hogy ez így nem lesz jó. Gyereket is akart, de már eléggé ketyeg a biológiai órája! Nem hajlandó tovább tanulni, össze akartam hozni egy elvált, rendes kollégámmal, de nem jött el a vacsorára. Ti hogy térítenétek észhez?

2020. dec. 7. 12:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
95%

Szomoru hogy a hugod 25 evesen boldog es azt csinal amit akar neked meg 2 vagy hany gyerek mellett az a hobbid hogy a hugod maganeletebe turkalsz.

Sajnalom a feleségedet.

2020. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
95%
Te most komolyan azzal töltöd a napodat, hogy nyomozgatsz, hogy vajon a húgod kivel dug? Hallod neked valami komoly problémád van. Hagyd szerencsétlent békén. Ketyeg a biológiai órája?? 25 évesen?? Sokan 30 évesen szülnek valaki még később. Ne szervezgess neki randit! Ne nyomozz utána! A húgod egy fiatal felnőtt nő. Lehet, hogy most nem is akar komoly kapcsolatot. Azt nem is vetted fontolóra, hogy a húgod mit akar?
2020. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
95%
bizony aki elmúlt 30, nincs gyereke, az menjen a dunának, hisz úgysincs semmi haszna :D vicc
2020. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%

Mondok jobbat! Mivan ha meggondolta magát és már nem akar gyereket ?

Ja gondolom a te fejedben ilyen nem is létezik ugye ? A gyerek az élet értelme mindenki számára😒

2020. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
A te feleségednek hány diplomája van? Mennyit dolgozott gyerekezés előtt?
2020. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
90%
inkabb teged kellene eszhez teriteni, hogy a felnott testvered szexualis eleterol ne a lakotarsat faggasd ki, illetve ne akard a keritonot jatszani. ne csodalkozz hogy nem all szoba veled igy, es nem hallgat rad. hagyd hogy elje az eletet, gondolom o sem szolt bele abba hogy te kivel d.gtal anno es kivel nem
2020. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%
Van aki 25 éves kora körül végez csak az egyetemmel 😂😂😂 De menjen csak el szülni, kb 0 egzisztenciával a semmire 😂😂 Mondjuk más életéhez nem sok közöd van, a húgod nem a feleséged. Majd mikor az asszonynál jön 40 évesen a kapuzárási pánik, mert nem élte ki a fiatal korát akkor meg majd nézel 😂😂 Az meg hogy így nyomozol a testvéred után az rohadt gáz 😂😂😂 Get a life dude
2020. dec. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Savlekotő ***** válasza:
75%
Azzal dug akivel akar nem a tulajdonod hogy kijelöld neki kivel kell élnie,ha igy folytatod nem a lakótársát kell faggatnod mert kizár az éltéből jogosan,beteg vagy.. Lányodnak is majd kijelölöd a férjét.. Lol.. Naná hogy nem őszinte veled nyomorult,védekezik...
2020. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
97%

1. 25 éves és tanár.... Ez a pont-pont-pontozás eléggé elárulja, hogy mennyire nagyra tartod a testvéred...Semennyire


2. Házas pasi szeretője. Tudod ezt, vagy csak spekulálsz? Ha ennyire izgat a dolog, akkor kérdezz rá nála.


3. 25 évesen eléggé ketyeg a biológiai órája?! Szórakozol?! Manapság 30-40+ san szülnek nők gyereket. Ha akkor érzik úgy, hogy megtalálták a megfelelő embert és készen állnak családot alapítani, akkor mi van? Semmi, felnőtt ember a húgod, el tudja dönteni, hogy mit szeretne.


4. Össze akarod hozni egy kollégáddal. Ezt neki is mondtad? Nyitott volt a húgod az ismerkedésre? Gyanítom, hogy nem és ezért nem ment el a vacsorára. Én is ezt tettem volna a helyében.


Teljesen átérzem a húgod helyzetet. A saját példámból kiindulva 2 éve nincs párkapcsolatom, nem azért mert elzárkózom tőle, csak szimplán nem találkoztam olyan emberrel, akivel egy hullámhosszon lettünk volna, azonos értékrenddel és ugyanazt szerettük volna. A családom az utóbbi egy évben kiszekál a világból, hogy most már jó lenne, ha férjhez mennék, és mikor szülök már... Azt nem veszik észre, hogy ezzel nem segítenek, sőt csak azt érik el vele, hogy eltávolodunk.


Szerintem a húgod el tudja dönteni, hogy mit szeretne, ha tanácsra vagy segítségre lesz szüksége, akkor majd hozzád fordul.


24/L

2021. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Dijjaznam kerdezo ha nem privat uzikbe irogatnad hogy en milyen karriert epitek meg stb.

K.rva szanalmas vagy igy is hogy egy felnott ember eletebe probalsz beleszolni. Nem eleg ez?

2021. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!