Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Emiatt tényleg nem kéne a...

Emiatt tényleg nem kéne a nővéremre bízni a gyereket vagy túlreagálja a család?

Figyelt kérdés
A nővérem vigyázott az 5 éves lányomra közel egy napig, aztán mikor reggel hazahoztuk mindenkinek azt mesélte, hogy a nővérem csókolózott egy férfival, ő látta. Ezt pedig szinte minden családtag rosszallta . Anyósom szerint ezentúl nem kell rábízni a gyereket, a férjem is azt mondta beszélgessek el a nővéremmel. Én beszéltem vele és azt mondta, hogy csak pár percre ugrott be a barátja. A konyhában beszéltek pár mondatot,és ott volt egy csók, de lányomat a nappaliban hagyta a tv előtt és nem vette észre hogy utána ment. Tehát nem is volt a helyiségben a gyerek, valahonnan kintről nézhetett be, de azt sem vették észre.

2021. febr. 6. 08:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%
Ennyi erovel aki meglatja hogy a szulei csokoloznak azt meg vigye el a gyamugy intezetbe?🤦‍♀️
2021. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne láthatná, ha két ember csókolózik? Öt évesen egy gyereknek azért már van fogalma ezekről a dolgokról, ha pedig nem, nem kell burokban nevelni.
2021. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
ez tipikusan az a hozzáállás, hogy ha nincs elég bajunk akkor majd csinálunk
2021. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%

Túl reagálják.

Ez normális emberi kontaktus ha két ember szereti egymást bizony van hogy puszit adnak egymásnak. Gondolom te és a párod is szoktatok. Tv-be is látott már ilyet szerintem.

Engem biztos hidegen hagyna, nem okolnám ez miatt a testvéremet anyósomat meg elküldeném melegebb éghajlatra. Majd te eldöntöd rá bízod-e vagy sem de nem csinált semmi rosszat a nővéred.

2021. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A többiek azt firtatják hogy mi van ha többet látott a gyerek a kelleténél,tehát nem nagyon hiszik el ezt a verziót. Mert eddig azt sem tudtuk hogy van barátja a nővéremnek. Azt mondta nagyon friss a kapcsolat és nem akarta elkiabálni. Ezt furcsálom én is,de ettől függettlenül nem hiszem hogy olyan felelőtlen lenne hogy tovább ment volna a lányom jelenlétében.
2021. febr. 6. 08:58
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Nálatok mindenki szűznemzéssel szaporodik, vagy mi ez a hülye hozzáállás?
2021. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Tobbet latott a gyerek xd Persze, biztos dugtak egyet a konyhaban, a gyerek szeme elott.

Felesleges ezen problemazni.

2021. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha több történt volna, az előbb utóbb kiderül. Eljátszaná, lerajzolná a kislány.

Hagyják békén a kedves rokonok a gyereket, neghogy bebeszéljék neki, amit nem is látott.

2021. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos én vagyok a hülye,de mi van ha egy gyerek csókolózni látta a nővéredet ? Kolostori apáca a tesód ,vagy ez miért ügy egyátalán?
2021. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Tesód helyében nem vállalnám többet a lanyodat. Majd az okoskodó rokonok erkölcsösen vigyáznak ra.
2021. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!