Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Téged hogy érintene, ha...

Téged hogy érintene, ha megtudnád, hogy a testvéred homoszexuális?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy utálni fognak, ha kiderül rólam, mert kereszténynek neveltetek minket a szüleink.

Én 16 vagyok, van egy 20 éves nővérem és egy 14 éves öcsém.



2021. febr. 27. 19:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Mindig is ugy gondoltam, h homoszexualiskent konnyebb part talalni"


Neeeeeem! Nagyon nehéz :(

2021. febr. 27. 20:58
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hárman vagyunk testvérek és egyedül csak én vagyok hetero, mindketten a saját nemükhöz vonzódnak. Legidősebb tesóm már 12 éve együtt van a párjával, egymásra találtak és nagyon jól elvannak. Nem kifejezetten támogatom a homoszexuálisokat, de nem is ítélem el őket, az a lényeg, hogy boldogok legyenek.

Velem és apával ellentétben anya nagyon kiakadt, nehezen fogadta el, a mai napig azon kattog, hogy nem lesznek unokái, esetleg tőlem, de az még nagyon arrébb lesz.

2021. febr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem érintene,az ő dolga . Nem a szexuális irányultsága miatt szeretem a testvéreimet ,szóval semmi nem változna részemről .

Valláskárosult családban nem mondanám el , ki tudja mi lesz a vége . Ismerek egy családot ahol az anya szétkürtölte a szektában ahová járnak,hogy meleg a gyereke ,és mindenhonnan csak a gyűlöletet kapta szerencsétlen azután .

Ezek álszent emberek ,szerintem ne mondd el amíg nem élsz külön tőlük.

2021. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepődnék, hogy van tesóm. ;D



Na de komolyra fordítva a szót, én annyival tudnám le, hogy tök jó, én biszex vagyok amúgy. Valószínűleg én abban a pillanatban azt érezném, hogy nekem is coming outolnom kell, ha már ő is megtette, tudom, hogy megbízhatok benne, és ő is bízik bennem.

Ha pedig hetero lennék, akkor sem hiszem, hogy kibuknék. Engem nem zavar, hogy ki kivel, amíg az a normális keretek között történik. Úgy értem, mind a két fél beleegyezett, és nem az utcán nyomja a párzási eksönt. A kézfogás, csók, ölelés, meg ilyenek nem tartoznak bele. Heterokra is vonatkozik, tehát ha azt látnám, hogy mondjuk egy hetero páros nyúlkál egymás alá, az jobban megviselné az enyhén prűd lelkecském, mint az, hogy két fiú fogja egymás kezét.

2021. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!