Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Objektív szemmel miért néz az...

Objektív szemmel miért néz az öcsém levegőnek amikor meghívja a barátnőjét hozzánk?

Figyelt kérdés

Már sokszor tapasztaltam, a szüleimnek egyenlőre még nem tűnt fel, valszeg nem is fog


Arról van szó, hogy mikor ide jön a házhoz a barátnője, nem is lehet vele beszélgetni, egésznap bezárkóznak a szóbába és elvannak ketten..


Lejönnek enni majd megint bezárkózni, öcsém ha pár szót szól akkor az sokszor valami beszólás, hogy ez meg az miért nem úgy van ahogyan szerinte kéne lennie


Az ő nézőpontját sajna nem ismerem, nem tudom, hogy miért kezdte el ezt a viselkedést, lehet azt várná, hogy jobban érdekeljen mind az a tevékenység amit ő akkor csinál amikor a barátnője itt van, vagy nem tudom mit próbál ezzel elérni


Külső szemmel aki volt ilyen helyzetben, mindkét személy nézőpontja érdekelne, ezt hogyan látjátok?


Mit érdemes ilyenkor tenni az én oldalamról?


27F


2021. ápr. 19. 23:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Mit szeretnél? Te mivel foglalod el magad? Nem értem a problémát. Szerinted veled kéne foglalkoznia?
2021. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

27 éves vagy, és ahelyett, hogy csajoznál te is, az öcsédre vagy irigy.


Hát, ez ciki, de valahogy megértem, miért nincs csajod. ;)

2021. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Ha annyira zavarnak az öcséd beszólásai, egyszer-egyszer te is beszólhatsz neki. Nem kell mindent eltűrnöd.
2021. ápr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16%
Én beégetném a csaj előtt hogy csak akkor ilyen nagyszájú ha itt van,amíg ő nem volt addig hallgatott egyedül a sarokban
2021. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

11

Az idegesít, hogy nem tudok elmélyülni a dolgaimban mivel állandóan hallom ahogy nevetgélnek


13. Ezen a beszólogatás fázison már áthaladtam, mivel tudom, hogy nem működik, főleg akkor amikor nincs mellettem senki aki erősítené azt bennem, hogy bármit mondok akkor nekem biztosan igazam van

2021. ápr. 20. 11:22
 16/24 anonymousreview60 ***** válasza:
24%
Csak játssza a macsót, a falkavezért a csaj előtt.
2021. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%
féltékeny vagy. ez nem jó dolog.
2021. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

Neked van barátnőd?

Szerintem nincs, ezért zavar, hogy az öcséd nevetgél és jól elvan a csajjal.

2021. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

amikor a haverjai jonnek az is idegesit ugyanígy


ugyanúgy idegesít a porszívó hangja stb..


nem pont ez a rész az ami külső szemmel is láthatóan irritáló lehet, hanem az mikor az embernek nincs nyugodt tere, és nyilván az, hogy már nem olyan a kapcsolatom vele sem mint régen, nincs annyi közös dolgunk és egyre inkabb tavolodunk egymastol


najo asszem ideje lelépni merre ennek igy sosem lesz vege


mindenesetre jó leírni olyat amit senki nem hallgatna meg, ilyenkor az érzés kevésbé erős

2021. ápr. 20. 21:28
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég idős vagy, hogy elköltözz, és keress egy pszichológust
2021. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!