Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Annó 5évig voltam gyámja a...

Annó 5évig voltam gyámja a hugomnak. Anyunk meghalt, apja ivott nem jól jöttek ki. Albérletbe laktunk. Baba korától a viszonyunk nagyon jó volt, kb 13 éves koráig.Újabban fennhangon beszél velem,semmit sem segít . Ez miért lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Pár évvel anyánk halála elött már külön költöztem.

19 évesen meg házasodott a húgom.

20 évesen szakítottak, vissza cuccolt hozzám,fennhangon beszél velem nem segít semmit sem :( falun vettem 1 kis házat itt élünk.

Férje ugyan vissza jött mellé,de a lány a modorán mit sem változtatott.

Annó olyan volt mint ha a gyermekem lenne,most lesz..ar!

Itt laknak az alsó részben,ki alakítottam nekik komfortosabbra.

A férje tök normális, a lány ki öltözik +müköröm,soha semmiben sem segít.13 éves kora elött mindenben segített!

Nem tudom mit tegyek,hogy meg bírjam állni hogy ne veszekedjünk.

Meg elöttük az udvar részt sem sepri le.

Bármi gond van, kérdezek valamit,rám mordul,vagy nem foglalkozik velem.



2021. jún. 13. 06:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
76%
Szerintem mindenkeppen ulj le vele beszelni, ha ugy latod, hogy most neki is jobb napja lehet akkor ulj le vele! Elotte gyujtsd ossze a gondolataid, hogy jol tudd megfogalmazni es terj ki mindenre! Mond el, hogy nagyon szereted ot(szerintem ez fontos!!!Mond el, hogy nem szeretnel rossz viszonyba lenni es,hogy mindenkepp oldjatok meg ezt a kialakult helyzetet!!
2021. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
85%
Hatha elmondja, hogy mi is a problemaja, mert biztos van valami ha ilyen mufurc!
2021. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%

Műköröm? Máglyára vele.


Szegény lány, gondolom elége van abból, hogy egy írástudatlan, buta bátyus rendezze. Nem véletlenül ment férjhez, hogy szabaduljon.


Amúgy ha 5 évig voltál a gyámja, akkor 13 évesen halt meg az anyukája. Vajon miért is változott meg akkor szegény?

2021. jún. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Közlöd, hogy vagy viselkedik, vagy mehet amerre lát.
2021. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

3!


Nem derül ki az írásból, hogy férfi vagy nő a kérdező. Meglepo lehet számodra, de húga lehet egy nőnek is.

Az anya meghalt, az apa alkesz. Nem derül ki, hogy 13 évesen halt volna meg az anya. Meghalhatott akkor is, amikor a lány 3 éves volt, onnantól az apa nevelhette őket egyedül.

2021. jún. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%
5, felesleges túlgondolni. Ha patadobogást hallasz, ló lesz, nem zebra.
2021. jún. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

6!


Attól függ, hol hallod😙

2021. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Kamasz, ilyenkor nehezebb picit velük.
2021. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Milyen kamasz? 20 elmúlt...
2021. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Adsz neki egy egész hónapot a változásra, és ha nem történik gyökeres változás, fel is út, le is út.

Nehogy már flegmázzon, ha a párjával együtt a saját házadba fogadtad oda.

2021. jún. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!