Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 13 éves nagyobb lány testvér...

13 éves nagyobb lány testvér által, , terrorizált, , /egyfolytában piszkált 3 éves kishúggal, pszchiológiaiag lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha ez tovább fajul biztos. :(
2018. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

nem, te alapból hülye vagy, idézlek februárból:

miért nem fizettem be az ebédet stb,és mindig a 3 éves hugom a kistündér akire sose kell rászólni. Néha a barátaimmal iszok,de az csak havi 1 alkalom,már rengetegszer cigiztem is meg minden,öngyilkossági hajlamaim vannak,vagdosom magam,persze ezekről a szüleim nem tudnak. Anyám mindig azzal jön hogy miért utálok ennyire mindent,miért vagyok ennyire negatív meghogy miért nem vagyok olyan kis jókislány mint régen.


és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy fogyózol, hülyegyerek.

2018. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ismerős volt a kérdező. Legalább a nevét venné le,így nem bukna ilyen hamar.

Ráadásul hülyén van írva, mert első olvasatra úgy jött le, hogy a 3 éves van terrorizálva.

2018. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, te picsogtál hogy tizenkét évesen piálsz meg bagózol, de csúnya gonosz anyu nem akarja hagyni, Se műköröm, se ku.rvás ruha? Se hajfestés? Pedig már hatodikos voltál...
2018. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És igen, lehet a kicsinek baja ha egy nagy marha-jelen esetben te- folyton terrorizálja.
2018. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

5-ös! A 3 éves terrorizálja a 15 évest!


3-as voltam, én is félreértelmeztem. De a kedves kérdező annyira hülye, hogy egyből lebukik a sok hülye kérdésével.

2018. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ne húzzatok már le tovább..félreértettem a kérdést. Olyan fszán fel van téve. 😕😂
2018. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
1-es! Én hozzád se értem, esküszöm! :)
2018. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
nincs itt félreértve semmi :tizenhárom éves által terrorizált három éves. Nem a kicsi szekálja, a nagy bántja a kicsit.
2018. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Beugrott már nekem is,hogy ki vagy,iszol,cigizel,minden rossz körülötted,ráadásul egy elég kemény gimnáziumban tanulsz,legalábbis ezt írtad (találtad ki) egy korábbi kérdésedben.
2018. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!