Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám megkedveltetni...

Hogyan tudnám megkedveltetni magam a testvérem barátnőjével?

Figyelt kérdés

3 éve vannak együtt, ő öcsém második barátnője. Az első barátnőjével a mai napig jóban vagyunk, bár már kopott a kapcsolat, előtte szinte barátnők voltunk, annyira, hogy a szakítás után is megmaradt a baráti kapcsolat.

Mikor a testvérem összejött a mostani párjával már nem jártunk annyit össze, nem akartam kellemetlenséget.

De az új barátnője azóta is utál, nem tudja elviselni, hogy szerettem az exet.

Vele is beszélgetek, segítek a családjának, próbálok mindent megtenni, de látom az utálatot.

Amiatt is lenne fontos, mert az öcsém a mindenem, de mióta ezzel a lánnyal van együtt, kezdünk eltávolodni.

Nem szeretném, hogy szakítsanak, mert a testvérem boldog, inkább szeretnék a nővel jóban lenni.


2021. jún. 29. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha 3 év alatt nem sikerült, akkor nem is fog. Egyáltalán nem biztos, hogy köze van az eltávolodásnak hozzá, az az élet rendje, hogy mindketten éljétek a saját életeteket, soha nem lesz már olyan, mint amikor együtt éltetek.
2021. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne eröltesd, ennyi idő alatt már sikerült volna, ha lenne rá bármi esély.
2021. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az a baj, hogy jóban vagy az exevel bár közrejátszhat. Simán zavarja, hogy jó a kapcsolatod az öcséddel, ki akarja sajátítani. Nálunk dettó ez volt, semmi okot nem adtam az utálatra, sőt, sokat segítettem nekik. Sógornőm eleinte műkedves volt, aztán miután összeházasodtak, minden baj volt neki, pedig semmit sem változtattam a viselkedésemen. Aztán már a szüleimtől is meg próbálta elszigetelni, már ott tartunk, hogy megszabja neki, mikor beszélhet a saját szüleivel telefonon. Szóval nem rólad szól, hanem a birtoklási vágyáról, amíg az öcséd helyre nem teszi, csak durvább lesz. Az én öcsém sajnos nem lép.
2021. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Vannak ilyen gyépés nők... Öcséd vagy felismeri, hogy idiótával van együtt, vagy nem. Te magad semmit nem tehetsz sajnos.
2021. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!