Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges még megkedveltetni...

Lehetséges még megkedveltetni a barátomat?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, elmondom ahogy van. Szüleim azért nem állhatják ki a barátomat, mert román (csak félig amúgy) és nem olyan rég költözött ide Romániából (pontosabban 1 éve és fél éve vagyunk együtt). Ő egy teljesen normális ember, semmi elítélendő nincs benne, dolgozik (tanárként) és sokkal de sokkal több jó tulajdonságot tudok róla elmondani, mint rosszat.

A lényeg, hogy valszeg nemsokára összeköltözünk, de nem szeretnèm ennek ellenére sem, hogy utálattal fogadják.


Egyébként már beszéltek vele természetesen és hiába próbáltam győzködni, hogy szeretném, ha befejeznèk ezt a viselkedést, de sajnos nem jutottam vele sokra.


20/L


2016. szept. 19. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hívd meg a pasit egy ebédre, ahol a szüleid is jelen vannak. Hadd ismerjék meg jobban, és hátha megváltozik a véleményük róla. :)
2016. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem Gyulai vagy ? :D
2016. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Majd megszokjak ha tartos marad a baratod

Mond nekik ha ez nem felel meg hazahozol egy sziriait

2016. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem Gyulai vagy ? :D
2016. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Nem, nem vagyok gyulai:)

2016. szept. 19. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
A barátod beszél magyarul? Ilyen esetben nem is nevezném romannak, inkább határon túli magyarnak.. De ha román sincs vele semmu baj, főleg, hogy tanult ember,gondolom nem a legalja.
2016. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!