Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesódnak van kulcsa a lakásodh...

Tesódnak van kulcsa a lakásodhoz/házadhoz? Ha nálad van, oda mehet, és azt csinálhat a lakásodban/házában, amit akar?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Van, ahogy nekem is az övéhez, de csak akkor megyünk át egymáshoz a másik jelenléte nélkül, ha valamelyikőnk nyaral és állatot kell ellátni meg növényeket locsolni.

Amúgy ha épp együtt vagyunk valamelyikünknél, akkor is nyugodtan otthon érezhetjük magunkat egymásnál, pl benyúlhatunk a hűtőbe kiszolgálni magunkat meg ilyenek.

2021. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs. Külföldön él. De nekem sem az övéhez. De sógoromnak sinvs kulcsa a férjem lakásához, és a férjemnek sem a sogóréhoz.
2021. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
A testvéremnek van az enyémhez. Akkor jön megy amikor akar. Benyulhat a hűtőbe vekapcsolhatja a klímát szóval azt csinál amit akar. 100%ig megbízom benne. De sosem jön ha nem vagyok itthon, illetve ha nem vagyok de O jön akkor felhív és ha hamar hazaérek akkor megvar.
2021. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Nincs. Szüleim élnek, nekik van.

Ha ők már nem élnek (vagy olyan állapotban lesznek, hogy úgyse tudnának maguk eljönni), akkor elképzelhető.

Leginkább akkor van jelentősége, ha nyaralunk és távollétünkben öntözni kell.

Olyan nálunk elképzelhetetlen, hogy bejárkálunk egymáshoz kéretlenül. Pedig összetartó család vagyunk.

2021. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk közösen van lakásunk anyukánktól. Én élek itt, tesóm a párjával él. Ennek ellenére, hogy ő is tulajdonos, nem szokott úgy jönni, hogy ne szólna előtte, hogy nekem mikor jó.
2021. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2021. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak van ide, nekem nincs az övéhez.

Én szoktam kínálni őt ha jön minden földi jóval, ő ad ha kérek. Nem nyúlkálunk egymás cuccaihoz kérdés nélkül.

2021. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Nálunk a családban senkinek sincsen kulcsa a másik lakásához, kivéve nekünk a szüleinkhez. A szülőkhöz mehetünk bármikor (bár egyeztetni szoktunk), ehetünk, azt csinálunk amit akarunk stb., de a testvéremmel egymáshoz ilyen módon nem járkálunk át, nem nyúlunk a hűtőbe stb.
2021. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10 percre lakunk egymástól, de nincs kulcsunk egymáshoz, nem is kértünk sosem.
2021. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Nincs és nem is adnék neki. Minek? A lakásunkba ne járkáljon csak úgy be, hiába a testvérem.
2021. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!