RaccoonRen kérdése:

Kicsoda ő énnekem?

Figyelt kérdés

Tatám anno elvált a Mamámtól és kénytelen volt egy másik nővel megházasodni. Ugyanis Németországba menekültek(a másik nővel) és akkor ott még nem nézték jó szemmel, hogy Tatámnak valamiféle nőcskéje van és nem menyasszonya.

1.Nos akkor az a nő nekem most a mostoha mamám?

2.Az ő unokája pedig a mostoha nővérem?



2021. dec. 19. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Tata = nagyapa, Mama= nagymama, tehát a nagypapa felesége?


Ebben az esetben jól írod, az új feleség a "mostoha nagymamád".


Az ő unokája neked definiáltan senkid, tudomásom szerint erre nincs definíció.


De igazából semmi közöd....

2021. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A mostoha mamád, de az ő unokája nem lehet a mostoha nővéred, csak a mostoha szülőd másik házasságából/kapcsolatából született gyerek lehet mostohatestvér.
2021. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Mármint semmi közöd az ő unokájához.
2021. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Persze kérdés hogy abban a bizonyos unokában benne van-e nagypapád vére?
2021. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha a nő a mostoha mamád, akkor a gyereke anyád/apád mostoha testvére. A nő unokája pedig neked a mostoha unokatestvéred.
2021. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igazából nekem is az 1-es & a 3-as válasza volt a fejemben. Viszont a mostoha mamám unokájával iszonyat jóban vagyok, közös a baráti társágunk és valamelyikőnk (már nem emlékszem, hogy ő vagy én) mondta a barátainknak, hogy mi ketten unokatesók vagyunk (nem vér szerinti). Nos igen, és történt egyszer, hogy mivel több éve jóban voltunk beleszerettem a csajba. Viszont ő akkor ezt nem viszonozta, mert ugye neki az volt a fejében, hogy mi uncsitesók vagyunk. S hát kicsit kiakadt, hogy ha mi összejönnénk akkor mit szólna a 2 család (az övé és az enyém, mert hogy nem is ismerik egymást max 1-2 alkalommal találkoztak) + a haverok. Szerencsére, akkor összevesztünk mert én beleszóltam az életébe és tiltott minden platformon. De mára tisztázódtak a dolgok, és én ismét barátként tekintek rá. Szerintetek lett volna valami gixer ha összejövök vele vagy ha valamilyen aktus történik? Mert amúgy tényleg úgy bántunk egymással mintha járnánk (kézen fogva sétálgatni, random arcra puszik, ölelkezés + együtt alvás 1-2 alkalommal, de egyedül szexuális aktus nem volt
2021. dec. 19. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs nagyapádnak genetikailag közé őhozzá, akkor semmi gond!
2021. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7 - tudtommal nincs. De mindegy mert ez már a múlt. Megy amúgy is lehet azért sem ment volna bele mert én kimentem külföldre.
2021. dec. 19. 19:56
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Tata egy város. Papa vagy nagypapa a szó, amit keresel.
2021. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A hölgy a nagyapád második felesége.
2021. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!