Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Dédapám unoka öccsének...

A Dédapám unoka öccsének a fia nekem kicsoda?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nem tudom
2021. ápr. 28. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Unokatestvér, talán.
2021. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
valami tááávoli rokonod..
2021. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Tehát dédapád testvérének az unokája? Komplikáltabban nem is irhattad volna. Másod unokatestvér.

Ha jól ertem de fogalmazd meg egyszerűbbem a kérdést.

2021. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Apad masodunokatesoja
2021. ápr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

*Vagy talán inkább harmad unokatestvér. Mert a dédapád unokája.

Szóval déd szülők voltak testvérek a gyerekeik unokatestvérek ezek a nagyszüleid a szüleid másod unokatestvérek es te mint azóta 3ik generáció tehát harmad unokatestvér.

2021. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A dédapád unokaöccse a nagyapád (vagy nagymamád) első unokatestvére. Neki a fia az apukád(vagy anyukád) másod unokatestvére. Nincs rá konkrét fogalom, az egyik szülőd unokatestvére. Vehetjük távoli nagybácsinak.
2021. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Annyira távoli, hogy nem is érdemes foglalkozni vele.
2021. ápr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
14%
dughatsz vele ha ez érdekel
2021. ápr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most az unokájának az öccse, vagy unokaöccse? Mert a dédapád unokája az apád,vagy anyukád is lehet, vagy valamelyik szülőd testvére, aki fiatalabb annál az unokánál de hímnemű. Ha az egyik szülőd testvérének a fia, akkor unokatestvér. De ha a dédapád unokaöccsének a fia, akkor a dédapád testvérének a fia az unokaöccs, és annak a fia apukáddal lehetne unokatestvér, de nem ismerjük a családfádat, hogy pontosabban kire is gondolsz, ennyu információ alapján, és ilyen kacifántos leírással nem lehet megállapítani, csak találgatni tudunk.
2021. ápr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A dédapámnak volt egy testvére annak a fia az unoka öccse és annak van egy fia az nekem kicsoda?
2021. ápr. 29. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!