Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Magamban keressem a hibát?

Magamban keressem a hibát?

Figyelt kérdés

Van egy sogornóm, nem beszélünk, mert állítólag én lekezelő vagyok vele. Volt már több családi vita is, már mindenki mindenkivel is összeveszett. Tesóm szerint már mindenki jóba van a sogornővel csak én nem. Szóval meg tudták bocsájtani a vitákat. Az igaz, hogy nehezen bocsájtok meg és azért is írok most, hogy hagyjam a büszkesegem és nyissak felé?

A mi konfliktusunk az az volt, hogy tesómat megcsalta, ami hosszabb ideig tartott és nem egy futókaland volt csak. Én ki is osztottam ez miatt, mert tesóm teljesen osszeomlott. Megbocsajtott neki, mert Ő se úgy törődött vele, ahogy kellett volna. (volt nőgyógyászati baja stb és elhanyagolta..) Oké ez után csillapodtak a kedélyek és újra beszéltünk. De már nem úgy álltam ensem hozzá. Nyáron egyéb okok miatt megkértem hogy vigyázzanak 300.000Ft - omra, költözés miatt és sajnos van lopós a családba, így éreztem helyesnek ha ők elrakják míg nem lesz saját albérletem.Nyáron mikor tesóm oda adta a pénzt nem akartam hinni a szememnek. Hiányzott belőle 60.000Ft Tesóm tuti nem volt, ismerem annyira, de a sogornőmről eltudtam képzelni. És nyilván még is gyanúsítottam vele. Én akartam hinni neki, hogy nem Ő volt. Kérdeztem, hogy esetleg volt-e olyan személy a lakásba, aki elophatta. De nem.. Elkezdte tesómat szidni, meg a családunkat. Hogy ő nem olyan, mint a mi családunk. A 60.000Ft - omat tesóm adta oda végül. Bűntudatom is volt miatta, de én megbíztam bennünk.

A lopás és és a megcsalás is csalás. Mi a véleményetek a helyzetről?



2021. dec. 31. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%

Nem fogom elolvasni, mert a kérdésedben benne is van a válasz.

Először mindig magadban keresd a hibát. Ha ez megvolt, inkább engedd el, nem kell hogy neked legyen igazad még ha neked is van igazad.

Okos enged, szamár szenved.

2021. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Saját bankszámládra kellett volna betenni és akkkor ez a "lopás-konfliktus" megspórolható lett volna.
2021. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom már így utólag!
2021. dec. 31. 19:47
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Ezt én sem értem, miért adtad oda bárkinek is? Ennyi pénzt nem szabad kp-ban tartani, max nagyon rövid ideig.
2021. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok egy megbocsájtó típus.

Ez a nő máskor is félre fog menni. Becstelen, hazug, tolvaj, ģęçį.

2021. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát ez bután fog hangzani, de féltem ennyi pénzt felrakni a kártyámra. Nehogy adathalászok leszedjék róla.
2021. dec. 31. 20:40
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
De, csakis a te 300 ezred kellett volna nekik...
2021. dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Ettől ne tarts, már SMS-ben való megerősítő kód is megy a telefonra, valamint megbízhatatlan helyeken nem kell fizetni vele, vagy ha nagyon tartasz ilyentől, olyan konstrukcióval kösd le, hogy bármikor fel tudd oldani.
2021. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Buta vagy.
2021. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jó..oké ezt én is felfogtam, hogy nem így kellett volna. De Ti is rá gyanakodnátok? Tudnátok nem lekezelően viszonyulni hozzá egy ilyen után?
2021. dec. 31. 21:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!