Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagytok jóban a...

Girlll3 kérdése:

Mennyire vagytok jóban a testvéretekkel?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem lehet a testvéremmel semmiről se beszélgetni. Komoly témákról vagy olyanról, ami bánt, nem lehet vele. És egy csomó dolog idegesít benne. Lustasága pl. Semennyire nem ad a külsejére, így elhízott. De azt hiszem főleg az zavar benne, hogy nem is tudok vele beszélgetni semmiről. Munka után hazajön, eszik, néz vmi filmet, hétvégén is begubózik és nem mozdul ki, eszik és nézi a hülye filmeket. Elvileg vele kellene a legszorosabb kapcsolatomnak lennie, de nem ezt érzem. Ha anyagilag úgy állnánk, nem élnék vele. Másnak is van ilyen gondja? Hogy van egy testvére vagy rokona, akivel nem tud normális kapcsolatot kialakítani?

2022. febr. 12. 23:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyébként kimozdulni alatt nem a hányásra gondoltam. De hát kinek mi... Ha már leszóljuk egymást. El lehet menni moziba, kirándulni, meg lehet úgyis bulizni, hogy nem hányok telibe senkit.
2022. febr. 13. 09:26
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon imádjuk egymást nővéremmel (én fiú vagyok). Amikor csak lehet együtt töltjük az időt és rengeteg közös programot csinálunk.
2023. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!