Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagytok jóban a...

Girlll3 kérdése:

Mennyire vagytok jóban a testvéretekkel?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem nem lehet a testvéremmel semmiről se beszélgetni. Komoly témákról vagy olyanról, ami bánt, nem lehet vele. És egy csomó dolog idegesít benne. Lustasága pl. Semennyire nem ad a külsejére, így elhízott. De azt hiszem főleg az zavar benne, hogy nem is tudok vele beszélgetni semmiről. Munka után hazajön, eszik, néz vmi filmet, hétvégén is begubózik és nem mozdul ki, eszik és nézi a hülye filmeket. Elvileg vele kellene a legszorosabb kapcsolatomnak lennie, de nem ezt érzem. Ha anyagilag úgy állnánk, nem élnék vele. Másnak is van ilyen gondja? Hogy van egy testvére vagy rokona, akivel nem tud normális kapcsolatot kialakítani?

2022. febr. 12. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem csoda, hogy nem akar veled lenni, mindenért le szólod itt is idegen embereknek. Én sem szívesen mennék vagy csinálnék veled bármit is.
2022. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémmel nagyon.
2022. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es mással sem megy sehova.
2022. febr. 12. 23:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint 2 testvér.
2022. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Jónak mondhato a kapcsolat.
2022. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem minden ember abban leli örömét, ha elmehet bulizni, hányásig inni vagy plázázni. Valakit lefáraszt az emberi társaság, amire a franc sem vágyik egy amúgy is fárasztó nap után. Lehet úgy tud feltöltődni, pihenni, hogy elvonulva, egyedül nézi a kedvenc filmjeit, sorozatait. Amiket egyébként bunkóság lehülyézni. Már ne is haragudj, de ha választanom kéne, hogy mondjuk egy kimerítő műszak után a Terminator 2-őt nézzem meg vagy a te cincogásodat hallgassam, akkor nem is lenne kérdés, hogy húzzál el a másik szobába. A testvér nem bazári majom vagy bohóc, hogy a másikat szórakoztassa. Bár ezt sok szülő sem érti meg. Keress magadnak olyan embereket, akik igénylik, élvezik a társaságod. Attól hogy közösek a szüleitek, neki még nem kötelező elleni veled.
2022. febr. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik bolondos alkesz, a másik lázadó tini, úgyhogy jelenleg egyikkel sincs igazán semmilyen kapcsolatom. Megvagyok nélkülük.
2022. febr. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán beszélünk a távolság miatt, meg mert nincs közös témánk. Sohasem volt. :D
2022. febr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elhülyéskedünk, régi dolgokon jókat röhögünk, szóval a vicces, szórakozós oldala az megy. Ha baj lenne, szerintem nem hiszem, hogy bármit tennénk egymásért, ott már belép az "oldja meg" kategória.
2022. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nem támadó válaszokat. Nem mondtam, hogy legyen a bazári majmom és cincogni nem szoktam.
2022. febr. 13. 09:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!