Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szólnál a sógorodnak, hogy...

Szólnál a sógorodnak, hogy álljon le a nőgyülölő kijelentésekkel?

Figyelt kérdés
A párom bátyja elég gyakran beszél lekezelően a nőkről, gyakorlatilag minden alkalmat megragad ha szóba kerülnek akár általánosságban a nők vagy ha konkrétan egy-egy nő, hogy leszólja a nőket. A húgom szabály szerint kikerüli, azt mondja rosszul van tőle pedig csak egyszer beszéltek. Legutóbb mikor találkoztunk a bátyjával azt mondta, hogy a nőknek csak felszínes érzéseik vannak és nem képesek az empátiára sem. És később a párom megkérdezte, hogy én gondoltam-e már ezt róla. Látszik, hogy rosszul esett neki, és magára vette.

2022. máj. 30. 21:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%
Meleg a fiú.
2022. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem meleg, igaz kapcsolata évek óta nincs, de rengeteget prostizik, szal szexuálisan bejönnek neki a nők, de emberileg szerintem utálja őket.
2022. máj. 30. 22:03
 3/31 anonim ***** válasza:
8%

Ezzel van pár férfi így, tudnék én is mesélni, milyen élményeim vannak "nőkkel"... én is helyből hányok tőlük. Más kérdés, hogy azért a prostizás elég undorító, szóval vele sem biztos, hogy minden rendben van...


Egy példa: [link]

2022. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
96%
Én biztos szólnék. elég gáz amit a csávesz művel.
2022. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Kerdesed alapjan nem derult ki, hogy te nő vagy ferfi vagy, de mindegy is. En nőkent nem szolnek, de nagy ivben kerulnem. Levegonek neznem, sosem hivnam meg magunkhoz, meg ugy semmilyen esemenyre, mint esküvő, keresztelo, akarmi ami jön, es mindenki ott van tagabb csaladi korben, csak ő nem.
2022. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, és a kérdésben szereplő pali húga az én párom.
2022. máj. 30. 22:20
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha prostizik és évek óta nincs párkapcsolata, akkor nincs sikere a nőknél, ez fordult át nála nőgyűlöletbe. Egyszerűbb mindenért a nőket hibáztatni, mint magába nézni és beismerni, hogy az ő készülékében van a hiba.

Legjobb kerülni az ilyen barmokat, vagy ha muszáj egy társaságban lenni vele és kezdi a hülyeségeit, akkor rá lehet szólni keményen, hogy hagyja abba. Az ilyen nagyszájú barmok többsége valójában gyáva féreg, a határozott fellépéstől megretten.

2022. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem küldöd el a bánatba? Ha legközelebb ilyenekkel jön, akkor röhögd ki és mond meg neki, hogy jobb is hogy nincs nője. Azt is megkérdezhetnéd, hogy azért ilyen kis ingerült mert kicsi a p*cse? Semmivel nem lenne nagyobb bunkósság, mint amit ő előad.
2022. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
Helyre kell tenni.
2022. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Ne tűrd, hogy így beszéljen a nőkről a párod jelenlétében. Tedd helyre a sz@rrágót.
2022. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!