Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok özvegy sógornő...

Mit gondolnátok özvegy sógornőtökről, ha a következő kijelentéseket tenné családi összejöveteleken?

Figyelt kérdés

Páromnak:

1. haza felé indulunk éppen ebéd után és a következőt kérdezi: Gábor ugye te visszajössz?

2. Az internetet Gábor miatt köttetem be, hogy minnél gyakrabban átjöjjön hozzánk.

3. Anyóséknál ottlét ideje alatt: Gábor gyere már ide vakard meg légyszí a hátmat, úgy viszket?


2012. szept. 1. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
A lehet pályázik Gáborra a nőci.
2012. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Először is azt gondolnám: szegény Gábor!

Másodszor: a sógornőmnek inkább mosnia kellene a hátát, nem vakartatni.

Harmadszor meg: hadd örüljön magának a szerencsétlen, biztos nem kell senkinek, ha már házinyúlra akar lőni.

Ne foglalkozz vele, nem érdemes rá az időt pazarolnod.

2012. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem rá pályázik, hanem a testvére és szeretne vele tölteni egy kis időt. Nyilván azért hiányzik neki ennyire, mert nincs társa. Gondolom már nem is akar. De azért az ember attól hogy megnősül, nem halnak meg a testvére, nem szívódnak fel. Gondolom, ha a te tesód szeretne egy kis időt tölteni veled, a férjed nem borulna ki. Nem lehet kisajátítani valaki, attól még hogy elvettük férjül. 36/N
2012. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Előző vagyok. Nyilván a hátvakarás durva. De testvérek, nem szexelni akart vele.
2012. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Előző, szerintem a sógornő férje volt a kérdező férjének testvére, nem ők testvérek Gáborral.
2012. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Hehe. A lepontozásból ítélve a pontozóbírók szerint Gábor és a sógornő édestestvérek. No de ilyet! :D
2012. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem testvérek. Az elhunyt bátyj nője a sógorasszony. Mindenesetre, amikor megkérdeztem a páromat, hogy miért mond ilyeneket, lehurrogott, és azt mondta, hogy őt így kell elfogadni amilyen. Ő nem akar szólni neki. Ez nagyon rosszul esett. Meddig kellene még türnöm az ilyen beszólásait. Párom szerint mindig, és ne foglalkozzak vele, el kell menni felette. De legalább ne állna oda és meg is vakarná a hátát! Azt hittem csak rosszul látok. A többi családtag a képet nézte egyből a falon, letörölte a nem létező port, meg ilyenek. Miért van ez így?
2012. szept. 1. 16:36
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Mert hagyod.

Engem egyszer elvitt a párom bemutatni a barátainak, ott volt az egyik srác húga, aki jól láthatóan be volt indulva a barátomra. Mindenáron a tudomásomra akarta hozni, hogy ők régen össze is jöhettek volna akár, meg hogy ő régebb óta ismeri, mint én. Mikor felajánlotta a páromnak, hogy bekeni naptejjel a hátát, én ránéztem, és azt mondtam: "ennél kevesebbért is haltak már meg emberek"


Mi azóta összeházasodtunk, a lány többé nem próbálkozott.

2012. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen én is azt éreztem, hogy elrontottam. De a párom annyira kikelt magából, hogy nem mondhatok neki semmi rosszat. A sógorom -párom bátyja meghalt- akkor kb. 2 éve és a párom nagyon sajnálta e miatt. Észre sem vette, hogy a gyász már csak az ő és a szülei fejében van. A sógornő pedig erőssen próbálkozik. Ki más is szerethetné a gyerekeit elvégre hasonlóan mint a volt párja testvére? Ez már eleve undorító, de amikor ezt elmondtam a páromnak, ordibált, hogy én félreértek dolgokat, és belelátok olyat ami nem történt meg. El vagyok keseredve. Annak a halálesetnek a levét 4 éve isszuk, a párom megy a gyerekeihez, látogatja őket, én meg nem vagyok hajlandó ezek után oda menni. Karácsony borzalom, születésnap névnap -a mienk nincs is megünnepelve a párommal csak a családommal. Szétszakadta a mi kis családunk e miatt, és nem hajlandó tudomásul venni, hogy nem én vagyok a hibás, hanem az akinek ilyen egyáltalán megfodulta fejében. És akkor létfontosságú lett volna a páromnak ezt megfelelően kezelni, nem pedig engem korholni.
2012. szept. 1. 19:03
 10/16 A kérdező kommentje:
Sógornő persze -gondolom- jót röhög a markába, az ajándékokat bezsbeli, amiket a páromtól rendel magának. Nekünk soha nem vesz semmit, csak a páromnak egy illatszer csomagot. Kvázi csapolja a családi kasszánkat, elveszi a párom idejét tőlünk, hogy sajnáltatja magát, és én hülye meg itthon ülök tehetetlenül. De inkább már félek, hogy ennyi idő után kérdezés nélkül vágnám legszívesebben szájon, és inkább nem megyek továbbra sem, inkább kimaradok ebből az egészből, csak már telejsen felőröl belülről, pláne most, hogy gyereket várok.
2012. szept. 1. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!