Ki itt a hibás?

Figyelt kérdés

Rokoni körben két testvér verekedett össze úgy, hogy nem tudták eldönteni ki a hibás.A történet az volt,hogy a fiatalabbik gyerek,átadott egy zsugor italt a nagyobbiknak,de a nagyobbik elejtette és elkezdte megalázni a kisebbiket.Bementek a kisebbik neki ment vállal,és a nagyobbik erőből meglökte.Elméletileg úgy hallottam,hogy utánna a kisebbik gyerek e miatt felpofoszta.A nagyobbik gyerek erre ököllel fejbe verte.A kisebbik gyerek erre szemen akarta fújni alibiből.


Ki ilyenkor a hibás?


2022. jún. 21. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
C típusúak?
2022. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem
2022. jún. 21. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten. Mindehhez hány évesek 10 és 12, hogy így próbálnak konfliktust megoldani, vagy rossz környezetben szocializálódtak?
2022. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, putriland.
2022. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Maunika-show-ba kívánkozik!
2022. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fullos életük van, jó környezetben szocializálódtak,meg mindenük megvan.Ezért nem értem.Bár a fiatalabbat azért értem,mert mindenki basztatja a családba.Nem rég voltunk náluk,kint játszottunk és az apja belekötött abba, hogy sose segít meg, hogy nem jók a jegyei meg a tesója azzal,hogy dagadt,sötét lelkű.Sajnos a kisebbik gyerek is már ilyen lett,de ő régebben egyébként jó ember volt(mindenkinek segített,adakozott, szó nélkül mindig mindenkinek átadta a helyét a buszon meg stb.
2022. jún. 21. 14:31
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mind ketten. A nagyobbik ha elejtette az üveget nem kellet volna megáláza kisebbiket hanem bocsánatot kérjen. A kisebbik meg nem kellet volna neki menjen a nagyobbiknak. Meg lehetett volna ezt oldani másképp is.
2022. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Fullos életük van, jó környezetben szocializálódtak,meg mindenük megvan.Ezért nem értem."


Mi köze az anyagi helyzetnek a kulturált viselkedéshez? Semmi, sőt néha az az érzésem, hogy ha van összefüggés, az inkább fordított.

2022. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Kint játszottunk .... Aha ok... Szal kb olyan 10-16 éves korosztály vagytok még a nagyobbik tesó is kb max 14...
2022. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Még régebben úgy értem.Most a kisebbik is 16 a nagyobbik 18
2022. jún. 21. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!