Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utál a nővérem?

Miért utál a nővérem?

Figyelt kérdés

2 nővérem van, az egyikkel kiskorom óta jó volt a kapcsolatom, nagyon sok mindenen mentünk együtt keresztül, aztán ez félreértések miatt, és bizonyos intrikák miatt sajnos elromlott, nem beszéltünk. Ez ido alatt o kozelebb kerult a masik noveremhez. De az utobbi idoben, ujra felvettuk a kapcsolatot, es minden olyan mint regen. Es miota ez megtortent, a masik noverem, (akivel egyebkent soha nem ertettem meg magam es soha nem is talaltuk a kozos hangot ) elkezdett (40 eves letere a 20 evvel fiatalabb hugat) piszkalni, hogy en hogy nezek ki, (sajnos muszaj egyutt lennunk, egy helyen dolgozunk) probal minden helyzetben megalazni amiben csak tud, es erezteti velem hogy utal…


Amiert nem egy ember szolt neki a csaladbol, hogy ne csinalja, meg a testverunk is, es azota nem beszel a testveremmel sem. Anyunkat is utalja holott mindenki kijon anyuval a csaladbol, csak o nem... Nem ertem miert utal ennyire, de nem csak a munka teren, a maganeletben is, tobbszor is elmondta nem erez engem testverenek.

Csak engem lelkileg ez a terror ahogy a munkahelyen is tart, es amit a maganeletben is lemuvel, “kicsit” lelkileg tesz tonkre.


2022. júl. 22. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy irigy bánat, aztán őrült, hogy lett társasága tesód által, de kibékültetek, így gondolom vele már nincs olyan jóban. Ennyi a sztori. Ne hagyd magad te meg, semmivel nem áll feletted.
2022. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozni sem érdemes vele ha iylen rossz természet
2022. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!