Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beleestem a nővérem barátjába....

Beleestem a nővérem barátjába. Utálnom kéne ezért magam?

Figyelt kérdés

A nővérem és a barátja körül belül egy éve vannak együtt. A suliból ismertem a srácot, és eléggé rossz véleményt hagyott maga után. Éppen ezért volt nagyon ellenszenves amikor kiderült hogy járnak...Viszont ahogy telt az idő egyre több időt töltöttünk együtt, gyakran volt rá példa, hogy csak ketten maradtunk mert a tesóm lelépett valahova. Rájöttem, hogy nagyon sokat változott. Okos, kedves, segítőkész fiú lett belőle. Nagyon sok közös van bennünk...ez pedig oda vezetett, hogy beleestem.


Az elején rohadt nagy bűntudatom volt, majd amikor a nővérem részeg volt elmondta, hogy többször is megcsalta a pasit, és hogy nem szereti, mindössze azért van vele mert a családjának nagyon jó az anyagi háttere, na meg persze nem is rossz partner, mert nagyon helyes fiú...sosem sejtettem volna, hogy a nővérem ennyire...anyagias.


Ezek után egy kicsit enyhült a bűntudatom, és úgyanúgy jóban maradtam a pasijával...Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, és kezdem úgy érezni hogy ő is többet érez irántam. Többször is előfordult, hogy majdnem megcsókolt, de az utolsó pillanatban mindig eszembe jutott, hogy kivel is jár. A nővéremmel sem bánik már úgy mint az elején, hiszen ha hárman vagyunk, akkoris csak velem beszél, nem csókolja meg, ha pedig a tesóm hozzá bújik látszik rajta, hogy feszeng.


Fogalmam sincs mit kéne tennem...Hiszen azt is ideje lenne szegény srácnak megtudnia, hogy a nővérem folyamatosan csalja, de mégsem tudom elárulni a tesómat...és ha esetleg szakítanának sem tudnám mit tegyek.


Valakinek valamilyen ötlet, hogy mit kéne tennem?



2020. szept. 11. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz életreszóló tüskét hagyni a nővéredben és esetleg nagyon komolyan megrontani vele a kapcsolatot akkor lepattansz a fickóról.
2020. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyon goreny dolog! Mit kellene tenned? Hesegesd el ezt a gondolatot a fejedbol es ha lehet kerüld a fiu tarsasagat. Miert is vagytok hármasban?
2020. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A fiúnak kellene tiszta helyzetet teremtenie.

Te pedig ne adj alkalmat a kényes szituációkra, hiszen "házinyúlra nem lövünk"!

2020. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 nyilván nem szeretnék rosszban lenni a nővéremmel.


#2 úgy érzem, hogy rosszul fogalmaztam meg...Az leesett, hogy nagyon nem jó, hogy beleestem, és nem is igazán szeretnék bonyodalmakat...Amennyire tudom kerülöm, de barátként nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot...Mivel a nővéremmel egy házban lakunk, ezért gyakran előfordul, hogy 3-masban tévézünk vagy csak beszélgetünk...A mit tegyek pedig inkább arra vonatkozott, hogy elkéne e mondanom a fiúnak, hogy a nővérem csalja és hogy miért van vele? Tényleg nagyon jó barát(ezt úgy mondom, hogy mindig elfolytottam az érzéseimet...Akkor is én hátráltam meg, amikor a legjobb barátnőm össze jött a sráccal akiért éveken át epekedtem...nem csináltam nagy ügyet)...ezzel az egésszel sem az a célom, hogy szétválasszam őket, hogy utánna én becserkésszem a sráct...Az érzelmeimet eltudom folytani, de barátként szeretném, ha mellettem maradna...erre gondoltam, amikor a végén a szakítás utáni eseményeket említettem. Jelenleg azon gondolkodom, hogy a nővéremmel kéne megbeszélnem azt, hogy ne csalja folyamatosan a fiút....


#3 Nem szándékosan teremtek ilyen helyzeteket...És nem áll szándékomban összejönni vele...egy fiú miatt nem akarnám elveszíteni a testvéremet....Csak szerintem nem szép, amit a sráccal csinál.

2020. szept. 11. 14:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A testvéredből csak egy van, egy szemét pasiból meg ezer. Ha nem is szereti, ha meg is csalja, neked a tesód mellett kellene állnod. Arról nem is beszélve, hogyha a pasi veled flörtölget, miközben a nővéreddel jár, akkor egy szemét es téged is ugyanúgy semmibe venne, ha együtt lennétek. Hogy merülhet fel egyáltalán a kérdés, hogy mit csinálj? Kivéve, ha a nővéred utál téged es egy rossz ribi. Akkor engem sem érdekelne, de addig ő az első.
2020. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 természetesen nem utáljuk egymást. Ahogy azt már az előbb is írtam nem szeretnék összejönni a sráccal, de nem tartom szépnek, hogy a testvérem kihasználja...Végül úgy döntöttem, hogy este leülök beszélni a nővéremmel, hogy álljon le azzal, hogy fűvel fával megcsalja a sráct.
2020. szept. 11. 15:32
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez biztos jó ötlet? Persze családban belefér ennyire kényes témáról egy őszinte vélemény, de mit vársz ettől a beszélgetéstől? Hogy mostantól nem csalja? Vagy hogy amiatt szakít vele, hogy beszéltek róla?

Persze mindkettőjükről azt sugallja, amit írtál, hogy nem szeretik különösebben egymást, de ez magánügy, kettőjükre tartozik. HA így is van, amíg az a döntésük, hogy együtt vannak, addig ebbe nem kell beavatkozni. (Utána meg nincs mibe beavatkozni. :))

2020. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%

hát, elég nagy dilemma


akkor is, ha itt eddig mind azt javasoltál, hogy hagyd a a fiút, szerintem mégis jobb lenne egyszer beszélni vele erről, és elmondani, hogy megcsalja őt a nővéred és hogy amúgy szerelmes vagy belé, de nem azért mondod, hogy megszerezd, és hogy te nem tudtad, hogy mit csinálj és hogy ez neked kellemetlen, nem szeretnéd megbántani, meg elveszíteni.


vagy valami ilyesmit. Szerintem tényleg jobb ezt így elmondani neki (meg persze azt is, hogy te ezt hogy látod, így ahogy itt is leírtad), mert előbb utóbb úgy is kiderül hogy megcsalja a nővéred, és akkor talán anélkül szakítja meg veletek a kapcsolatot, hogy tudná, hogy te szerelmes vagy belé. De így ahogy írtad, hogy (valszeg) ő is szerelmes beléd, meg már majdnem megcsókolt, én több esélyt látok, mint az eddig válaszolók.


Sok szerencsét!

2020. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nyolcasnak: esély az van. Két dilemmával is jár:

1. Mekkora gyökérnek kell lennie egy srácnak, hogy ilyet meleg váltásban csináljon? (Nagyon nagynak.)

2. Mekkora éket vágna egy ilyen tesó háta mögött keresztbe tevős húzás a két lány között? (Valószínűleg életre szólót.)

2020. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát végül beszéltem a tesómmal...De a reakciója...nem éppen olyan volt mint amit bárki is várt volna...


Felhoztam neki, hogy tudok arról miért van a barátjával és hogy csalja...Ő pedig tök nyugodtan rákérdezett arra, hogy szerelmes vagyok e a pasiba...én a pillanat hevében rávágtam, hogy igen...egyből bűntudatom lett és el is széggyeltem magam...Már a sírás határán voltam, amikor ő drámaian felsóhajtott és hátra dölt a kanapén...azt mondta hogy már várta, hogy mikor vallom be, és hogy nem hiszi el hogy eddig tudtam titkolózni...majd szépen elmesélte, hogy a sráccal csak azért voltak együtt, mert a pasinak tetszettem suliból... Csak szerintem írtó gyerekes, amit csináltak? Jogosan haragudtam meg? Hiszen mégis csak az érzelmeimmel játszadoztak...Vagy talán túl reagáltam?

2020. szept. 11. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!