Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezt, hogy oldjam meg? Nagyon...

Ezt, hogy oldjam meg? Nagyon ciki amit csinál mama?

Figyelt kérdés

Mamámékkal élek, és folyton leégetnek a barátaim előtt.

Sokan piszkálnak a nagybáttyám miatt aki folyton a kocsmában ül, beivott agyal, az utcán bicikli mellett billeg, vagy ha kicsit jobban bírja magát "árnyékolgat" (értelmileg egyébként sérült 52 éves agglegény)

Ha jönnek a barátaim, hogy elhívjanak focizni (csak az ablakon beszólnak) mamám már szalad ki sikítva küldi el őket, nagyon csúnyán tud beszélni. Ha találkozunk a Közön és meglát a bartátaimmal akkor már ordít,hogy "indítsd haza mert a fejed beszakítom a lábassal" és ugye mindenki rajtam röhög, mamám a környéken a "bolond sipítós néni" ,ez nekem rosszul esik. A barátaim szülei nem is szeretik ha a srácok velem barátkoznak. Szégyenlem, hogy senkit nem tudok áthívni hozzánk mert mindig megy a balhé, tatám jukas alsóban ül kint a fa alatt mamám egyésznap veszekszik, nagybáttyám meg mindig részeg. Mindenkivel haragba vannak, senki nem szereti őket a környéken, engem is miattuk ítélhetnek majd el. Van erre megoldás, vagy csak akkor ha már elköltözök?

17/f



2022. júl. 22. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha a petesejt donorodat kellene minősítenem, az annyira nem tűrne nyomdafestéket, hogy azonnal bannolnának, így inkább nem teszem. Ehhez képest a redneck nagyszüleid tündérek, bár így is faék egyszerűek és megértem, hogy ég a pofád miattuk.

Amit tudsz tenni, hogy tanulsz, érettségi után elkezdesz dolgozni és levelezőn lediplomázol.

Előre is hajrá!

2022. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kérlek szépen úgy fogod megoldani, hogy tűrsz még pár évig, majd elkezded az életet és ahogy telnek az évek egyre jobban fogsz eltávolodni tőlük fizikailag és érzelmileg is. Sajnos ők már nem fognak megváltozni, de te még bizonyíthatod, hogy nem közülük való vagy.
2022. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!