Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezt, hogy oldjam meg? Nagyon...

Ezt, hogy oldjam meg? Nagyon ciki amit csinál mama?

Figyelt kérdés

Mamámékkal élek, és folyton leégetnek a barátaim előtt.

Sokan piszkálnak a nagybáttyám miatt aki folyton a kocsmában ül, beivott agyal, az utcán bicikli mellett billeg, vagy ha kicsit jobban bírja magát "árnyékolgat" (értelmileg egyébként sérült 52 éves agglegény)

Ha jönnek a barátaim, hogy elhívjanak focizni (csak az ablakon beszólnak) mamám már szalad ki sikítva küldi el őket, nagyon csúnyán tud beszélni. Ha találkozunk a Közön és meglát a bartátaimmal akkor már ordít,hogy "indítsd haza mert a fejed beszakítom a lábassal" és ugye mindenki rajtam röhög, mamám a környéken a "bolond sipítós néni" ,ez nekem rosszul esik. A barátaim szülei nem is szeretik ha a srácok velem barátkoznak. Szégyenlem, hogy senkit nem tudok áthívni hozzánk mert mindig megy a balhé, tatám jukas alsóban ül kint a fa alatt mamám egyésznap veszekszik, nagybáttyám meg mindig részeg. Mindenkivel haragba vannak, senki nem szereti őket a környéken, engem is miattuk ítélhetnek majd el. Van erre megoldás, vagy csak akkor ha már elköltözök?

17/f



2022. júl. 22. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Csak ha majd elköltözöl, addig hatalmas kitartás!

Bizonyítsd be hogy te nem olyan vagy mint ők

2022. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Barátaim azért még vannak, de egy idő után félek azok sem maradnak meg akikkel most együtt lógok. Sőt van, hogy most is rajtam és a családomon viccelődnek, mamámmal szivatnak mindig.

Próbáltam elmondani, hogy mit látok, de mamámat nem izgatta, verni nem szoktak, de akkor kaptam egy pofont úgy felhúzta magát seprűvel kergetett (na ez viszont folytonos, nagybáyytámat folyton seprűvel kergeti, meg felmosó vizet önt utánna és ezt látja más is, és röhögnek rajtuk) azt mondta mamám ne legyek már ilyen kis csí.ra, hogy érdekel a falu, meg biztos nem az én kedvemért fog majd a falunak megfelelni

Tatám meg nagyon szűk szavú, semmi nem érdekli

Mindenre azt ondja "jó van az úgy"

2022. júl. 22. 15:56
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért laksz vele, költözz a szüleidhez
2022. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Fú, sajnálom hogy ilyen alacsony szinten vannak. Műveld ki magad, lépj le, amint lehet, és vissza se nézz, még a nevüket is felejtsd el.
2022. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincsennek már rokonaim, vagyis a szüleim itt hagytak. Anyámnak van új kapcsolata és ott saját család, gyerekek. Lemondott rólam 1.5 éves koromban, ne is keressem, nem is mehetek oda, olyan rossz gyerek voltam (mama szerint) azzal indokolja (másfél évesen) apámat meg nem ismerem, de oda se kellek így vagyok mamáékkal

Tudom hálásnak kellene lennem, az is vagyok csak na.... kellemetlen

2022. júl. 22. 16:03
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Hallod... ez kemény. Ne magadat hibáztasd. Tanulj, mint a güzü, tudom nehéz, de más lehetőséged nincs, hogy kitörj. Ha pedig felnőtt leszel, akkor keress egy jó pszichológust. A barátaidnak meg nyugodtan mondd meg, hogy elég xar neked ebben élni, jobban örülnél, ha nem szekálnának vele még pluszban. És szerintem semmi rossz nincs abban, ha a barátaiddal együtt szekáljátok ki a mamádat, meg a többi rokonod. Megérdemlik. De hogy téged bántsanak vele, az hülyeség, hiszen nem te tehetsz róla, hogy ilyenek.


(És egy másfél éves gyerek nem lehet rossz. Az lehet, hogy az anyja-apja éretlen és nem tudja kezelni.)

2022. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Elöttem leírták a lényeget, de kiegészíteném azzal, hogy nem is értem a rossz guerek kifejezést, milyen akkor a jó guerek? Egyhelyben ül egész nap és nyög egyet ha éhes? Waow…számomra a “rossz gyerek” a jó gyerek: legyen altív, kíváncsi, érdeklödö… bár mindenkinél mások a prioritások, én nagyon utálnám magam, ha “jó gyerekem” lenne.
2022. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1 évet kell kibírnod és még annyit ameddig egy kis pénzt szed össze.
2022. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szedsz*
2022. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: teljes erőbedobással tanulj és nemsokára egyetemi koleszba mehetsz, gondolom szeretnél továbbtanulni.
2022. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!