Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Introvertáltak!A testvéreitek...

Introvertáltak!A testvéreitek is olyanok,mint ti?

Figyelt kérdés

Vagy egyedül vagytok így a családban?


Mi 3-an vagyunk testvérek.

Szerencsére öcsém is az,így ketten vagyunk.

Egyikünk sem akar kapcsolatot.Így jó eséllyel egymásra számíthatunk majd.

Belegondoltam milyen lehet azoknak,akik egyedül ilyenek a családban.


2022. aug. 12. 23:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám nagyon az. Nem akar kapcsolatot, ha vendég jön és esetleg szereti is az illetőt akkor sem bújik ki a szobájából.

Én is introvertált vagyok, de van párom. A vendégeknek mindig ott vagyok a seggébe végig és igyekszek jó társadág lenni. Viszont egy ilyen után úgy kivagyok, hogy el kell vonulnom és hagyjon békén mindenki.

2022. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az introvertáltak a magyarul csendes, szelíd emberek, akik nem pörögnek, hanem nyugiban elvannak, olvasgatnak, filmeket néznek, kiállításra járnak stb. nincs igényük tömegbulikra. Normális, nyugis népek. Kapcsolatban élők. Tudnak szeretni, szeretnek szexelni, értékelik a párkapcsolatot, szeretik a gyerekeket. Csak szelídek."


Pff. Az introvertált annyit jelent, hogy magányos tevékenységgel töltődik fel. Ennyit és nem többet. Vannak nagyszájú, hangos introvertáltak, vadak, nem biztos, hogy szeretik a gyerekeket (miafasz??). Egyáltalán semmi köze a csendességhez, szelídséghez.

2022. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, az egész családban kb én vagyok az egyetlen, ha a távolabbi rokonokat is nézem
2022. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én és az öcsém szöges ellentétek vagyunk ebben. Én többnyire magamnak való vagyok, ő viszont társasági ember. Nagyon hamar megtalálja másokkal a közös hangot, nekem ez nehezebben megy. Tehát amíg én introvertált vagyok, ő extrovertált.
2022. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!