Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30-55 év közötti introvertálta...

30-55 év közötti introvertáltabb, barátok nélküli egyedülálló férfiak?

Figyelt kérdés

Valakivel elmennél egy programra vagy sportolnál, vagy csak megbeszélnéd a napi dolgokat? Sportosan vagy sportolni kezdők előnyben, én is sportolók, persze csak hobbiszinten.

Másik hobbim a zene, de szeretek főzni is.

Írd meg, hogy élsz, hogy viseled az egyedüllétet, mi a hobbid, hova mennél el egy baráttal!

48f



2022. júl. 26. 08:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha 30 alatti hasonló típus vagy, és a korosztály szimpatikus, nyugodtan írj!
2022. júl. 26. 08:22
 2/8 anonim válasza:
Helló! 41 éves nő vagyok. Introveltált szintén, régóta nincs kapcsolatom. Szeretek kerékpározni, azzal járok munkába és hétvégi kirándulásokra. Szeretném megkérdezni hova valósi vagy. Én Bp. Introveltáltságom ellenére vannak barátaim, jól kijövök az emberekkel, de szükségem van az egyedül töltött időre is, nem vagyok melankolikus, mint sokan hiszik az introkra :)
2022. júl. 26. 09:24
 3/8 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsi félre olvastalak, férfiakat keresel, akkor felejtős! :) Bocsi!
2022. júl. 26. 09:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Privilege várok, úgy egyszerűbb. Köszönöm.
2022. júl. 26. 09:32
 5/8 A kérdező kommentje:

Jav.

Priviket várok, egyszerűbb. Köszönöm.

2022. júl. 26. 09:33
 6/8 anonim válasza:
Kérdező!, merre laksz?
2022. júl. 26. 10:13
 7/8 anonim válasza:

Reménytelen a keresés.Tapasztalat...

Szándék esetleg még megvan sok férfiben,de mikor lépni kell, akkor huss...

Vagy a másik véglet, aki egyből szexet ajánlgat..Ez is tapasztalat - ebből a rovatból.


Egy introvertált bpesti férfi

2022. júl. 26. 10:39
 8/8 anonim válasza:
Kérdés, ez egy szegszhírdetés vagy csak szimplán nincsenek barátaid?
2022. júl. 26. 13:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!