Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért kellett a nővéremnek...

Miért kellett a nővéremnek megint belerondítani a dolgokba?

Figyelt kérdés
Csütörtökön volt a szülinapom, most lettem 24. Megbeszéltem vele, hogy tegnap este elmegyünk együtt kicsit megünnepelni. Felöltözünk csinosan, iszunk néhány koktélt, kicsit táncolunk, aztán nálam alszunk. Megbeszéltem vele, hogy esetleg ha akadna egy szimpatikus férfi, aki meghív egy italra, vagy táncra, az nem zavarja, és a barátja érte is jön. El is mentünk a szórakozóhelyre, de az első koktélunkat kértük csak ki, mikor megjelent a pasija néhány haverjával. Pedig én csak “nővéres estét” szerettem volna, és ő zargat 2 éve, hogy szerezzek magamnak egy pasit…

2022. szept. 24. 02:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom. Jogosak az érzéseid. Megbeszélted vele, hogy miért csinálta?
2022. szept. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezt ő tudja megmondani miért csinálta.
2022. szept. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Valóban ő tudja megmondani, de nem volt szép húzás tőle.

Amúgy milyen a viszonyotok?

2022. szept. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Ahhoz, hogy pasit találj, nem kell nővéres este. Az interneten is halászhatsz egyet. De ha ez nem jön be és az elő ismerkedés híve vagy, akkor pedig járj el különféle helyekre, mindig csinosan indulj el otthonról és hidd el, ha aktív vagy, mész ide-oda, lesz pasi.
2022. szept. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
amúgy mi a különbség a "pasija néhány haverjával" meg a "szimpatikus férfi, aki meghív egy italra" között, mert a mondókából nem derül ki.....
2022. szept. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

"Megbeszéltem vele, hogy esetleg ha akadna egy szimpatikus férfi, aki meghív egy italra, vagy táncra, az nem zavarja, és a barátja érte is jön."


"Pedig én csak “nővéres estét” szerettem volna"


He?

2022. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
A kérdezőnek az a baj, hogy egyik pasi se rá figyelt és senki nem húzta meg. A nővére azért kellett volna, hogy ne legyen ciki egyedül beülni egy ilyen helyre, de ha egy pasi áthívta volna magához simán ott hagyja a kedves testvérét. De úgy, hogy megjelent a pasija ez a terv ugrott, mert nem rá figyeltek.
2022. szept. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Tehát az, ha te bepasiztál volna, az őt ne zavarja, de hogy neki eleve van pasija, és ő odament, az téged zavarhat?
2022. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Szervezd meg hogy mindig legyen aki érted jön vagy figyel rád, mehetsz egyedül is szórakozni.
2022. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Akár nappal is ismerkedhetsz, írd össze amik érdekelnek (nagyon sokat gondolkodj rajta, ha jelentéktelennek tűnik akkkor is írd össze), majd kezdj el csoportokat keresni a közösségi médiában. Az érdeklődés már jó alap lehet... Szólj hozzá a csoportban a beszélgetésekhez stb...
2022. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!