Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erről mit gondoltok? Nagyon...

Erről mit gondoltok? Nagyon belerondít a szivárványos elképzeléseitekbe?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 7. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kérdés? Ez hogy függ össze az én "elképzeléseimmel"? És neked azokhoz mi közöd?
2021. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted mik az én elképzeléseim pontosan?
2021. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, ez a férfiak és nők agyáról szól. Ez tudomány. Hogy jön ide a 🌈? És mit szeretnél kérdezni, mit nem tudsz?
2021. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
100%
én se egészen értem mit szeretne a költő. Főleg, hogy transz meg lmbtq hasteget használt.
2021. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:

Igen, ez a férfiak és nők agyáról szól, és a kutatás eredménye az, hogy nincs férfi és női agy.

Ez pedig az egész transzneműséget új (és kedvezőtlen) megvilágításba helyezi. Már nem hivatkozhatnak az agyukra, nem tettethetik magukat mentálisan épnek.

2021. júl. 7. 12:57
 6/91 A kérdező kommentje:

Nem a biológia esküdt össze ellenük, hanem a pszichológia 🤷‍♂️

És az implikációk elég hatalmasak...

2021. júl. 7. 12:59
 7/91 anonim ***** válasza:
2%

En ezt tovabbra sem ertem. A transzneműsèget nem igazan fogták arra, hogy van ferfi meg noi agy. Maximum kis korokben tortenhet meg ilyesmi..ertsd ahogy kis korokben azt is valljak, hogy a fold lapos.


Ettol fuggetlenul a transznemuseg mint pszichologiai rendellenesseg van jelen. Ez nem olyan mint s homoszexualitas ami lehet biologiai ok is.


A transzoknak volt egy gyerekkori traumaja pl, szexualisan bantalmaztak aztan defektes lett. Ezert is van az, hogy a nematalakito mutet utan sem csokkent jelntosen az ongyilkossagok szama.


Ettol fuggetlenul ez a stilus sem vezet elore. Nem ertem minek kell ezt a stilust elovenned. A masiknak nem lesz jobb ha belerugsz egyet.

2021. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek az LMBTQ létjogosultságának és én sem hiszek a női - férfi agy mizériában, és ezzel nem vagyok egyedül.
2021. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
100%
* létjogosultságában
2021. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
51%

Ha a transzokat szólítod meg, akkor írd ki őket, mert a "szivárványosok" jelentős része szintén nem hisz a férfi-női agyban.


Két embercsoport hisz benne vallásos hittel: a transzok, akik meg akarják magyarázni valamivel a diszfóriájukat, és a heterok (általában férfiak) akik folyton azzal jönnek, hogy a "női agy" milyen idegen a férfiak számára.

Egy mezei leszbikusnak/biszexnek/melegnek semmi köze sincs ehhez.

2021. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!