Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan alakíthatnék ki jobb...

Hogyan alakíthatnék ki jobb kapcsolatot öcsémmel?

Figyelt kérdés

Öcsém 14, én 25 éves vagyok. Elég rossz környezet veszi körül öcsémet, ahogy annó engem is. Sajnos én is követtem el hibákat, ami miatt haragudhat rám, de ez 3-4 alkalom, az is régen volt. Hosszú évek óta törekszek arra, hogy támogassam, segítsem, bátorítsam, megóvjam a rossztól és mindent megadjak neki, de a legszebben mondva: leszar. A nővérei egy alávaló férgek, és a családban az egymás ellen beszélés megy mindig és sorolhatnám, tehát gyerekként sajnos nagy befolyással van rá a környezete... De ezt nem szeretném így folytatni, nem szeretnék egy jelentéktelen kapcsolatot a szeretett öcsémmel, amiben semmi élmény nem volt, főleg amíg lett volna lehetőségünk kihasználni...

Mit tehetnék? Hogyan érjem el, hogy öcsém ne nézzen semmibe?



2022. dec. 29. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy most éli a lázadó korszakát.


Egyben biztos vagyok kérdező, hogy pár év múlva meg bánja azt, hogy elutasította a segítséged és akkor lehet még ő fog könyörögni, hogy segíts.

2022. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Elvihetnéd csajozni is...
2022. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Anyámmal beszéltem, de rohadtul unom, hogy én vagyok a hibás mindenért, haragudni kell rám és ilyenek, miközben csak segítséget akarok kérni a szüleimtől, hogy jobb kapcsolatot alakíthassak ki öcsémmel. Úgy rühellem a családomat. Régóta azt érzem, hogy talán jobb lenne, ha már nem élnének... Ez szerintetek normális érzés?
2022. dec. 31. 13:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!