Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Életeteket adnátok úgy a...

Életeteket adnátok úgy a testvéretekért, mint Baradlay Jenő a Kőszívű ember fiai végén?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 11:58
A kérdező szavazást indított:
Én? Megőrültél? Biztos nem!
Örülnék hogy kivégzik...
Inkább emigrálnék külföldre
Nem hinném
Van olyan testvérem amiért igen, de nem az összesért
Nem tudom
Ha addig csak jót csinálna velem
Imádom a testvéreimet, ezért valószínűleg igen
Igen
Hát persze!! Hisz a testvérem, független milyen a viszonyunk. El sem gondolkodnák rajta egy pillanatig sem hogy nem
59 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nincs testvérem, de ha számomra igazán fontos emberrel történne ilyen és megmenthetném azzal, hogy a helyébe lépek, azt hiszem, megtenném.
2023. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nincs testvérem, de szerintem nem. Bár nyilván helyzetfüggő: Ödönnek ott volt a szerelme és a családja, Jenő meg bebukta a kiszemelt csajt. Depis hangulatban könnyebben lesz öngyi az ember.
2023. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

#2, tulajdonképpen nem "bebukta", csak nagyon-nagyon más volt a lány, mint amit gondolt róla addig, és így már nem kellett neki. Bár igazából jól mondod: akkor jött rá, hogy akit kiszemelt, nem is létezik.


Kérdező, testvéremért nem, - nem vagyunk olyan viszonyban - de van egy barátom, akiért gondolkodás nélkül.

2023. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Esélytelen. Mindeddig csak ártott nekem egész életemben.
2023. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Gondolkodás nélkül.
2023. jan. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most azt mondom hogy ha olyan a helyzet, akkor el tudom képzelni. Aztán élesben meg ki tudja, reméljük sose kell megtudnunk.
2023. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Na nem. Nem vagyok ekkora balek.
2023. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Könnyen mondja az ember hogy igen, de kb fogalma sincs róla hogy milyen a biztos halál tudata. A Baradlay Jenőt illeti: az ő döntését sem csak a testvéri szeretet motiválta, hanem a tudat hogy mennyit ártott a csaj, és ő annyira nem látott a szemétől hogy semmit sem tett ellene.
2023. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem... előbb-utóbb kiderült volna a csalás, és az igazi “bűnöst” is elítélik.
2023. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Ez a karakter a magyar regények egyik archetípusa. Nemecsek is ekkora balfék volt, szinte jól is jellemzi ez a magyarokat. Szenvedj, kínlódj és halj meg bármilyen eredmény nélkül.
2023. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!