Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Életeteket adnátok úgy a...

Életeteket adnátok úgy a testvéretekért, mint Baradlay Jenő a Kőszívű ember fiai végén?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy rövidítve mi történt pontosan?
2023. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálok 12-es, 30 évesen igen pont irodalomórára kell.... Nem, a kérdésre akartam szimplán válaszolni, csak gondoltam, hogy el tudjam dönteni, hogy abban a helyzetben mit tennék nem ártana csak angy vonalakban tudni hogy mi volt az a helyzet amiben a szereplő volt...
2023. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
Kötözködésen kívül tudsz mást is? Mert nem akarok egy kötözködő kedvéért belemenni abba, hogy vajon hányan szórakoztunk azzal, hogy végigolvassuk a kötelezőket, illetve hányan felejtettük el pár éven belül a 90%át minimum ha olvastunk is valamit. Szóval ennyit erről, megtudhattad az okát, hogy miért kérdeztem rá, ha tovább kötözkodsz ezen akkor amx jelentem aztán kész, ha esetleg valaki összefoglalja röviden hogy milyen helyzetben volt, annak meg köszi.
2023. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem, senkiért nem áldoznám fel az életemet.


A gyerekemért sem.

2023. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14%
Miért kellene feláldoznom az életem bárkiért? Még a hazáért se tenném. Ez az egy életem van! És idővel így is úgy meg hal mindenki.
2023. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
83%
Nincs Testvérem, de igen.
2023. febr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
A családomért mindent megtennék.
2023. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!