Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem fogja fel az öcsém,...

Miért nem fogja fel az öcsém, hogy így soha nem lesz senkije? 24.F

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok és van egy 20 éves öcsém.

Nem volt igazán nagy szerencsénk a lányokkal se nekem sem pedig neki. A különbség kettőnk között, hogy én ezt elfogadtam és inkább lejjebb adtam az igényeimből mert amilyen deficitünk van sajnos kinézet terén azt max csak úgy tudnánk kiegyenlíteni mint mondjuk ha Messik lennénk aki bár ugyan egy csúnya ember főleg ha még szakállat is növeszt de egy világsztár és tele van pénzel.

Az öcsém úgy próbálja megoldani ezt a problémát, hogy Bold Glamour filteres képeket készít magáról és ezeket a képeit használja fel internetes társkeresőkön.

Aminek már megjegyzem meg is lett a böjtje amit én előre megmondtam neki, hogy figyelj így lehet, hogy az interneten eljutsz odáig, hogy jobb csajokkal beszélsz aztán elmész velük találkozni de egytől egyig mind ott fog téged hagyni már a köszönésnél de legkésőbb a tali végén és soha nem fognak utána beszélni veled.

Mi lett? Ez lett. Beszélt velük, találkozott eddig három néggyel és mindegyik azt mondta neki már a köszönésnél, hogy ide figyelj nem az vagy amit én láttam belőled. És hogy hogy képzeli, hogy ilyen szinten becsapja a másik a felet, hogy egy teljesen más arc jelenik meg utána a talin. Amibe Megmondom őszintén a lányoknak teljes mértékben igazuk is volt mert a lányok akikkel beszélt bár nyilván ők is használtak sminket, hogyha mondjuk szép a szemük azt kiemeli jobban egy kis sminkkel de nem egy komplett arc változtatás amit az öcsém csinált de még mindig azt hajtja, hogy majd egyszer lesz egy olyan, hogy nem kell leadnia az igényeiből mint nekem. Én se vagyok egy szép ember elfogadtam, hogy lejjebb kell adni az igényeket vagy pedig ha olyan nagy szerencsém lesz később, hogy egyszer egy világsztár leszek és gazdag akkor majd pénzemért és a hírnevemért akarnak majd a jó nők is egyébként meg muszáj leadni az igényekből ez a szomorú igazság amit az öcsém nem akar belátni. És igen az én feleségem is olyan aki tisztában van azzal, hogy azért vagyok vele mert lejjeb kellet adnom ahogyan neki is lejjebb kellet adnia mert ő sem egy olyan valaki, hogy egy komoly csávója legyen hanem be kellet érnie velem ahogy nekem is vele és mivel beláttuk, hogy egyedül megöregedni mégrosszabb ezért inkább összeházasodtunk.


2023. márc. 4. 21:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
85%

Remélem, csak trollkodás ez a kérdés, mert ha nem, akkor egyrészt szomorú, másrészt nem sok ésszel rendelkezik a kiírója.

nekem van egy férfi ismerősöm, aki nagyon előnytelen külsejű, a felesége pedig kifejezetten szép nő. Nem, nem kellett a pasinak "lejjebb adnia az igényeiből", a feleségének nincs semmilyen "deficitje", épp csak mindketten vannak annyira értelmesek, hogy tudják, a külső csak egy sokadrangú tényező, ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak, pl. hogy ki milyen ember. Köszönik szépen, jól megvannak már több mint tíz éve, gyerekeik vannak, boldog család.

Persze ha neked az esik jól, gondolhatod azt, hogy azért nincs szerencséd a nőknél, mert csúnya vagy, de az öcsédnek ne akarj ilyen hülyeséget bebeszélni. Neked sz@r, akkor legyen neki is az? Ha elhajtják a csajok, akkor eddig vagy csak felszínes libákkal találkozott, értelmes nőkkel nem, vagy pedig teljesen más fotóval mutatkozik be online, mint amilyen valójában.

Szóval fejezd be ezt a marhaságot. Messi pedig egyáltalán nem csúnya, ha te annak tartod azokat, akik hasonlóan néznek ki, mint ő, köztük magadat és az öcsédet, akkor komoly gondok vannak az önértékeléseddel.

2023. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
25%

nem szabad lejjebb adni


én is inkább megszakadok idegileg, hiába születtem úgy, hogy a szám (ami a szerelemben/szexben fontos szerepet tölt be pl. csókolás, kinyalás) hátrányt jelent számomra a pártalálásban


nekem is kilátástalan helyzetem van, pedig az öcséddel vagyok egyidős és 24-ig nem szívesen húznám ki, így is 6. éve próbálkozok már


veszélyesen figyelemhiányos vagyok, nárcisztikus, borderline-os, adhd-s

2023. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:

"vagy pedig teljesen más fotóval mutatkozik be online, mint amilyen valójában"

Itt éppen erről van szó. Ő egy olyan filterrel mutatkozik be a csajoknak ami nagyon életű. Küldök is be róla egy videót.

Ezt a filtert használja csak nézd meg mennyire megmásítja az arcát [link]

2023. márc. 4. 22:03
 4/61 anonim válasza:
92%

Ne haragudj de itt alapvetően a felfogásoddal vannak a legnagyobb bajok. A közhiedelemmel ellentétben sok nő egyáltalán nem a kinézetre meg a pénzre megy. Nyilván ha te valami ingyenélő 20 éves lánykát akarsz aki egy pillanatig sem szeret vagy törődik veled akkor igen, legyél milliomos. De egyébként elárulom neked hogy a lányok nagy részét a személyiség sokkal inkább megfogja mint a külső. Élő példa a legjobb barátnőm és a párja: a barátnőm egy gyönyörű lány, sötétbarna haja, nagy barna szemei vannak és hibátlan bőre, szintén hibátlan nőies de karcsú alakja. A barátja viszont egy viszonylag alacsony, szemüveges, nem kifejezetten jóképű fiú. Nem is izmos, nem is gazdag, mégcsak márkás ruhái sincsenek de cserébe olyan személyisége van hogy bárkit levesz a lábáról. Humoros, kedves, mindenkivel közvetlen és baráti. Annyit elismerek hogy a barátnőm sem párkapcsolati téren akart ismerkedni a sráccal pont azért mert nem egy szépség de végül annyira megfogta a kisugárzása hogy összejöttek és már majdnem két éve boldogok. Ha nem akarod ne hidd el, de ez pl egy igaz történet és van még egy pár ilyen csak vak vagy hogy észrevedd. A boldogtalanságodért csak magadat okolhatod mivel szűklátókörű vagy a nőket pedig nem látod többnek d*gnivaló pénzéhes r*bancoknál. Legalábbis az írásodból ez jön le. Az öcsédnek pedig lehetnének reményei egy szép lányra csak nem hazugsággal kéne megpróbálni elérni ezt. A szerelem nem a kinézeten múlik, legalábbis szerintem, hanem sokkal inkább a belsőn. A külső max akkor nagyon fontos ha villogni akarsz hogy milyen jó csajod van (vagy épp fordított esetben pasid) de a másik és a saját lelki kötődésed egyáltalán nem prioritás.

Ez persze személyes vélemény, de csak azért mert ilyen elcseszett a szemléleted nem a nőket kéne okolni hogy nem kellettél nekik.

2023. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha akar változtat, ha nem akkor marad így.
2023. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

"Messi pedig egyáltalán nem csúnya"

Jajj hagyjuk már a hülyeséget ki a franc lenne ő már bocsánat ha nem lenne egy komoly szintű futballista?

A 170 centijével meg azzal a borzasztó szakállával.

Egy T.Danny például akkor is a lányok kedvence lenne ha nem lenne rapper.

Akkor csak egy szimpla csávó lenne akikre ragadnak nők.

Vagy egy Brad Pittet akkor is szeretnének a nők ha nem lenne egy világszinten ismert színész

2023. márc. 4. 22:09
 7/61 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyértelműen megmondható, hogy filter van rajta, és a csaj szebb lett, ahogy levette. Sosem értettem, hogy nem tudják levágni az emberek, hogy filterezett egy kép. Ettől függetlenül, mind a kettőtök fejével nagy baj van. Egy percet nem töltöttetek kondiban szerintem. Elég sokat tud dobni a kinézeten, ha az ember fizikailag ki van dolgozva, és nem 40 kiló a vasággyal... Persze ez még mindig semmi, a legjobb, ha fejben rendben van, és nincsenek ilyen kisebbségi komplexusai, és önbizalomhiánya, és van humora. Nektek valószínűleg ezek közül egyik sincs, ha ilyen előnytelen külsővel is, társkeresőn próbálkoztok, és nem valahol élőben, személyesen.


Nem tudom, hogy melyikőtök van rosszabb helyzetben, megmondom őszintén

2023. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, valójában az a szomorú, hogy ennyire nagyképű vagy, aki ráadásul más életében turkál.


A sajátodat kellene rendbe tenni, mert gondolom az is egy kalap fhos 😉

2023. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

8.

Nem turkálok

ő mondja el nekem, hogy ez most tuti nyerő lesz.

Aztán én megmondom, hogy nem és igazam lesz

2023. márc. 4. 22:16
 10/61 anonim ***** válasza:
61%

" soha nem lesz senkije"

Te a jövőbe látsz? :DDD

2023. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!