Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális dolog, hogy a 21...

Normális dolog, hogy a 21 éves öcsém mindig otthon ül és nincs senkije?

Figyelt kérdés

21 éves az öcsém és meglehetősen otthonülő fajta. Nagyon ritkán mozdul ki otthonról, kb félévente egyszer elmegy moziba valami az osztálytársaival, de ennyi. Szinte mindig itthon van és gépezik/tévézik, miután hazajön a suliból. Barátnője még nem volt, és tudtommal még szűz,és minden szilveszterét a pc-je társaságában töltötte, kivéve amikor egyszer elvittem magammal.

A külsejével nincs baj, mert amúgy jól öltözik, meg nem egy csúnya gyerek (mégis csak én vagyok a bátyja) és magas is, tehát nem ezzel van a baj..


Tudom, nem kötelező előírás hogy fiatalon bulizni kell meg csajozni, de azért ez már túlzás szerintem, mégis csak most fiatal.


Más is jár ebben a cipőben? Mi javíthatna a helyzetén?



2017. márc. 18. 19:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%

én is ilyen voltam, mondjuk én kockulktam haverokkal szilveszterkor, nem csak virtuálisan voltunk egy térben :D

de nekem lelki oka volt, hogy nem volt barátnőm...lehetőség adott volt nem is egyszer...

nem biztos, hogy nála lelki okai vannak, lehet csak szimplán nem vágyik senkire...


24F

2017. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni erről, lehet, hogy oka van rá.
2017. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni ilyesmiről. Anyám is próbált vele, de nagyon kerüli a témát.
2017. márc. 18. 19:16
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

nem lehet, hogy csalódása volt? vagy esetleg meleg?

ha ennyire kerüli a témát akkor ezek lehetnek, vagy nagyon gáznak tartja, hogy nincs senkije...


24F

2017. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Vele konkrétan semmiről nem lehet beszélni, ami a jövőjéről szól, tehát arról se hogy akar e esetleg egyetemre járni, és ha igen akkor hova.. Aztán nagynehezen rábeszéltük, hogy na akkor erre az egyetemre és erre a szakra beadod a jelentkezést, mivel hogy ő semmit nem mondott, hogy mit akar csinálni.. A csaj, haverok téma ugyan ilyen. Szerintem túlságosan fél kockázatot vállalni, vagy nem tudom... De nem valószínű hogy meleg :D legalább is nagyon remélem
2017. márc. 18. 19:23
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Még bőven előtte az élet, hagyjátok élni, ahogy jó neki.

Magától kell rájönnie a saját útjára.


(különben én is ilyen voltam) ...voltam.

2017. márc. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
És ja, tuti hogy ő is gáznak tartja hogy nincs senkije, de ez egyre csak nehezebb lesz
2017. márc. 18. 19:24
 8/34 A kérdező kommentje:
És most hány éves vagy?
2017. márc. 18. 19:24
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, miért kellene bárkinek az emberi értékét abban meghatározni, hogy van-e valakije meg hogy bulizik-e. Nem ezektől lesz valaki normális vagy nem normális. (Ennyi erővel te mennyire vagy normális, hogy meg akarod szabni egy másik felnőttnek, hogy mit csináljon és mit ne csináljon.)


Ha komolyan akarsz beszélni vele erről, akkor persze tedd meg, de ne lekezelően vagy ítélkezően állj hozzá. Ha ő így jól érzi magát, akkor minden rendben van. Ha jó viszonyban vagytok, akkor majd elmondja, ha valami baja van (ha van egyáltalán).

2017. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy évvel vagyok idősebb az öcsédnél, de itt is ugyanez a helyzet. Volt már barátnőm néhány éve, de nagyon rosszak a tapasztalataim. Jelenleg energiám, időm és pénzem sincs barátnőre, azon kívül hogy nem találok/találtam senkit aki bejönne - vagy akinek bejönnék. Valószínűleg ő is az a fajta akinek nyugalom kell a kikapcsolódáshoz, nem nyüzsgés.
2017. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!