Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beszélnétek erről a nővéretekkel?

Beszélnétek erről a nővéretekkel?

Figyelt kérdés

Megismerkedett egy kedves sráccal, nagyon szépen megvannak, de 9 hónapja vannak együtt, de már az esküvőt tervezik.

Örülök neki ,hogy boldog ,és hogy ennyire passzolnak ,de még nagyon kevés időnek érzem, viszont nem tudom ,hogy érezné, hogyha tudná ,hogy emiatt aggódom


Előző kapcsolata 3 éves volt ,és 2 év után jöttek a gondok, először mindenki azt érzi, hogy sosem volt ilyen szerelmes, de mi lesz ha később borul minden?!


Tartsam magamban ,és majd kiderül , vagy elmondhatom neki az aggodalmam?


2023. aug. 1. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha bensőséges viszonyban vagytok akkor miért ne beszélhetnél aggodalmaidról?

Hiszen ez csak egy beszélgetés, elmondod véleményedet és ennyi.

Viszont mint kívülálló, megjegyezném, soha nem tudhatjuk mit hoz a jövő.

Nem rendelkezünk ' varázsgömbbel' ami a jövőbe lát. :)

2023. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Két olyan munkatársam is van, egyik 57 éves, kb három barátnője volt fiatalon, azt hiszem, csak 4 év van köztük, 20 évesen jött össze az akkor 16 éves barátnőjével. Nem akarták a két családból azt, hogy ők együtt legyenek, de ők küzdöttek egymásért és együtt maradtak. 17 évesen teherbe esett a lány, azt hiszem 2 gyerekük van és azóta is boldogan együtt vannak.

Másik az én korosztályom, azt hiszem annyi idős mint én, 35 körüli.

Ő is kis iskolásként találta meg élete párját. Azóta már 4 gyerkőcük van, és szintén boldogok.

Szóval nem tudom, de vannak még csodák. Van ahol két fél igen is meg van.

Ő dolga. Házasság meg csak egy papír lényegében. Az ember nem feltétlen bassza el vele az életét.

2023. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem örülj, hogy talált valakit, aki tényleg komolyan tervez vele, és nem csak az idejét húzza. Jobban tetszene, ha együtt élnének 5-6 évet, és szó sem esne házasságról?
2023. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátom 5 évig volt eljegyezve valakivel, aztán mégis szétváltak. Utána megismert egy lányt, három hónap múlva eljegyezte, újabb három hónap után összeházasodtak és azóta is nagyon szépen megvannak, kifejezetten jól sikerült a házasságuk.
2023. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
77%

Nálunk èn vagyok a legkisebb 3 nővèrem van 3 hónap után eljegyzett 19 èvesen egy évre volt az esküvő.

Most vagyok 28 èves èletem legjobb döntèse volt hogy hozzámentem.

2023. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Én nem szólnék bele. Már csak azért sem, mert mi 9 hónap után összeházasodtunk. 27 évvel ezelőtt...
2023. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előző kapcsolata borult nem biztos,hogy ez nem sikerül. Látod rajta hogy boldog szerinted is összeillenek,ne aggódj feleslegesen. Szerintem ne szólj neki ki tudja,hogy reagál! Lehet eligazit ne szólj bele az életébe,vagy megzavarod az érzéseit,volt már hogy kivülállók kozmetikáztak bele egy kapcsolatba. Hagyd rájuk majd ők eldöntik mit akarnak,ha pedig a párja fülébe jut,hogy próbálod manipulálni a tesódat biztos nem fog neki örülni!
2023. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék így bele, de sima beszélgetés közben tudsz róla beszélni..csak nem így telibe
2023. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy mennyi idős a nővéred. Ha a húszas évei közepén, végén van, akkor már érthető, hogy 9 hónap után szóba kerül az esküvő. Fontos arról beszélni, hogy ki mit tervez a következő évekre. Ekkorra az ember személyisége, elképzelései is többnyire megszilárdulnak, így van mivel tervezni. Mi egy év után már konkrétan szerveztük az esküvőt és következő évben született az első gyerekünk. Azóta eltelt 9 év és azt tudom mondani, hogy kár lett volna várni még pár évet, mert a megismerkedésünk idején tudtuk, kik vagyunk, kit keresünk, mit akarunk elérni. Azóta meg is csináltuk a nagy részét.
2023. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.


Szerintem nem említem , végülis a srác jó ember, és sok pozitív példa is jött.

2023. aug. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!