Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elegem van testvéremből, mit...

Elegem van testvéremből, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek, akárkivel folyton jönni akar velem. 1,5 év korkülönbség van köztünk. Én 17 ő 15 éves. Mondjuk ha megyek ki barátnőmmel cigizni vagy biciklizni már szalad ő is. Ha azt mondom hogy szeretnék barátnőmmel csak ketten beszélgetni, azzal fenyegetőzik hogy azt mondja anyámnak hogy egy pics@ vagyok, és kiközösítem. Nem én tehetek róla hogy nincs baráti társasága, és már barinőm is unja. Ha nem lenne barinőm vagy akivel én kijárjak ő nem is keresné senki társaságát, de ilyenkor mindenben leutánoz. Egézs nyáron bent ülne a szobában, volt már rá példa hogy nem igazán mentem sehova, csak néha ki a szomszédgyerekekkel és akkor is követett, azon kivül egész nyáron bent ült. Ahogy abban az időszakban én is. 17/L

2023. aug. 27. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Akkor menjen anyukátokhoz árulkodni. Kit érdekel? Nem engedném akkor sem. Nehogy már ne lehessen életed. Nonstop azért nem kell akaszkodni, bőven elég lenne időnként, amennyi neked is belefér. Találja fel magát szépen.
2023. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Javasold neki, hogy keressen érdeklődésének megfelelő csoportokat-fórumokat, bármit és ott beszélgessen, próbáljon barátokat keresni.
2023. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
előzd meg és menj te oda anyudhoz, és mindezt mondd el neki is! Akkor a tesód nem fog tudni fenyegetőzni semmivel. Tegyék helyre otthon, nem vagy köteles magaddal cipelni mindenhová.
2023. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, pont abban a korban van mikor keresi őgymond a helyét, és ezért van ennyire rád akaszkodva.
2023. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel hangrögzítővel, amikor ilyeneket mond. Aztán ha árulkodik, játszd le anyukátoknak. Barátnőd helyében én is mondanám, milyen gyökér a húgod.
2023. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hiába mondok bármit anyám jobban szereti a tesóm. Mindig is az ő pártját fogta. Ha ezt mondanám, amit leirtatok, lehet még a barátnőmmel se engedne ki.
2023. aug. 28. 08:43
 7/12 LuckyLevi ***** válasza:
50%

Olyan, mintha a kérdező tesója 12 éves lenne: követ és utánoz. A kérdező pedig 14: ő már menő nagy lány, mert van legalább egy barátja és már cigit is szívott és a legnagyobb problémája, hogy az a kis pisis követi.

Szerintem lehet értelmesen beszélni egymással. Csak így jobb, így a kistesó egy egoboost, akit le lehet szólni, hogy milyen kis pisis, nem úgy, mint a kérdező. Lehet picsogni. Ez legyen a legnagyobb gondod életedben!

Sose jutott eszembe, hogy lekoptassam a Tesóimat. De, ha így lett volna, biztos, hogy találtunk volna kompromisszumot. De mi nem is voltunk gyökerek.

2023. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő, ha én nem járnék sehová, egész nap a szobában ülne, és valós korokat irtam le. Mint már mondtam, az bosszant hogy nem lehet egy szabad percem sem. Miután nekem kialakult a baráti köröm, hirtelen neki is kellett egy. De nem is ir rá senkire, hanem képes egész nap a youtubeot vagy tiktokot nézni. Nem is barátkozik. Csak ha én megyek valahova követ, ennyi!!!
2023. aug. 28. 09:37
 9/12 LuckyLevi ***** válasza:
100%
De miért nem lehet megbeszélni, hogy nélküle is szeretnél néha lógni? Viselkedjen normálisan és, akkor néha lehet veled. Megmondani, hogy ne zsaroljon, hogy megmond anyunak, mint egy óvodás.
2023. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vele nem lehet megbeszélni semmit, hiába beszélnék vele kiforgatná a szavaimat.
2023. aug. 28. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!