Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megváltozna a viselkedésetek...

Megváltozna a viselkedésetek attól amit mondott?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval ma délután/este volt egy ilyen baráti összejövetel nálam, és a húgom is a része a csapatnak. Először unoztunk és aki veszetett ivott (de lehetet csatlakozni) szóval ettől azért berúgtunk, aztán elkezdtünk ivójátékozni, aminek az volt a lényege, hogy valami meglepő dolgot kell magadról mondani, és ha nem lepődtünk meg inni kell annak aki mondta (kicsit primitív, de vicces). Épp a húgom volt soron, és azt mondta, hogy biszex, de a lányok felé hajlik. Nem akartam elhinni, ezért mutatott egy intimebb képet a lánnyal akivel elvesztette, aztán szex-kapcsolatuk volt. Elég hihető volt a kép. Ti hogy reagálnátok, megváltozna a viselkedésetek ez után? (Ő 19 én 21, egyedül élünk mindketten)

2023. szept. 24. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Engem nem érdekelne, az ő dolga.
2023. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene megváltoznia a viselkedésemnek? Mi közöm ahhoz, hogy ő kinek a mijével mit csinál?
2023. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is. Előbb tudtam, mint ő, mert szeretem és figyelek rá. Dehogy változott, annak örülök, ha boldog.
2023. szept. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ettől ő még ugyanúgy a hugod és ugyanaz az ember. Nem egy gyilkos vagy rabló, hanem csak biszex. Az meg hogy kivel hogyan szexel abszolút rá tartozik. (Ezért nem kell ilyen hülye játékokat játszani és megtanulni kultúráltan inni).
2023. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ő dolga, inkább rólatok változna meg. Testvérrel szexjátékot játszani? Tényleg ennyire ki vagy éhezve?
2023. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez a tesóval szexes-meztelenkedős troll már megint...
2023. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tesós meztelenkedős troll, de azt reméli, így már nem törlik a kérdését... Az előző kettőt szerencsére törölték.
2023. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉS persze ennek a kérdésnek 00:17-kor kellett megszületnie :D
2023. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul esne, hogy nem mondta el, de lehet nem merte és így ittasan bátrabb volt.

Amúgy, nem zavarna mert a húgom.

2023. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!