Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy fél testvérem báty...

Van egy fél testvérem báty anyám mikor meghalt meg kérdezte maradte utána fizetni való? 6 évesen először és utoljára láttam őt hónapokig itt lakott és még meg kérdezi jogosan haragszom Rá? letöröltem ismerőseim közöl most meg újra bejelölt ?

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 09:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szülinapom miatt miért nem érti hogy haragszom rá és hogy nem vagyok kíváncsi rá ezért töröltem
2023. okt. 28. 09:55
 2/11 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy amikor 6 éves voltam ő 18 akkor engem bedobott az ágyba mert a chipszböl ettem azért ment a házból el mivel a nővérem el mondta apának
2023. okt. 28. 10:04
 3/11 A kérdező kommentje:
erre nem emlékszem de a nővérem nem hazudik apám is mondta
2023. okt. 28. 10:06
 4/11 A kérdező kommentje:
kicsi voltam felháborítónak tartom hogy egy férfi tegyük hozzá egy báty mégha fél testvérem is igy bánjon egy úgymond nővel vagyis kislánnyal ez agresszív tett volt lehet az is hogy meg ütött csak nem láttam a nővérem azt lehet féltem elmondani nem tudom egy ilyen férfibol bármi kitelik nem értem miért írt nekem régen miért jelöltem régen vissza és miért jelöl újra be
2023. okt. 28. 10:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azóta benőtt a fejelágya és megpróbál segíteni, meg javítani a kapcsolatotokon mert mégis csak a testvére vagy még ha félig, akkor is. Én azt javaslom hogy keress egy nyugodt helyet meg időpontot ami neki is megfelel és beszéljétek át a múltbeli dolgokat, régi sérelmeket, stb... meg felteheted a kérdéseidet.

Akkor 18 évesen szerintem féltékeny volt rád, meg nem volt túlságosan komoly, meg tomboltak a hormonjai, és még kitudja. Olyankor az emberek teljesen másképp viselkednek abba a korba, van aki teljesen kitud fordulni önmagából. Egy beszélgetést megér a dolog, tisztázzátok a régi esetleges félreértéseket és ha a jövőben nem akarsz vele kapcsolatot tartani vagy bármi akkor azt is tisztázd vele. de az hogy törlöd, visszajelölöd stb... néha írtok valamit, ez így totál értelmetlen meg hülyeség. Normálisan beszéljétek meg a dolgaitokat személyesen.

2023. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kérdésed konkrétan?
2023. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megütötted a fejed, amikor bedobott az ágyba?
2023. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia azt nem mondták csak azt hogy bedobott az ágyba de lehet hogy megütött nem tudom lehet ezt nem láta a nővérem ezzel nem vádolom de lehetséges ha azt megtette hogy bedobott az ágyba
2023. okt. 28. 12:07
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 válaszolónak irtam a választ
2023. okt. 28. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Most mi van? Mi a valódi kérdés?
2023. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!