Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha véletlenül visszajelöltem...

Eve83 kérdése:

Ha véletlenül visszajelöltem egy kéretlen zaklatót a Facebook-on (törölni akartam), és utána gyors töröltem a nem kívánt újdonsült "ismerősömet", akkor az "ismerős" bejelölésről ettől függetlenül küld értesítést a Facebook az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés
Ott szívtam meg, hogy a Facebook-os értesítő emailt, ami a zaklató jelöléséről jött, nem néztem meg alaposan, és így a "visszajelölés" gombra kattintottam az emailben. Így már eleve úgy léptett be a Facebook az oldalamra, hogy elfogadtam ezzel sajnos a jelölést (ha hamarabb észreveszem ezt, akkor máshogy csinálom). Ilyenkor, ha felfüggesztem a Facebook-profilomat, akkor ne tudom, ezt meggátolja-e, hogy értesítést küldjön a leírt esetről másoknak a rendszer.

2022. okt. 23. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
most komolyan, nemqrváramindegy?
2022. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Növeld már meg a gondolkodásod absztrakciós képességét, hogyha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor minek mutatkozol be itt kéretlenül?
2022. okt. 28. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!