Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez hány éves korig van rendben?

Ez hány éves korig van rendben?

Figyelt kérdés
Öcsémmel közös még a szobánk,így nyílvánvalóan szokott látni öltözésnél bugyiba,melltartóba.Anyukám azt mondta jövőre már lesz saját szobám,de szerintetek ez még így rendben van,hogy a 12 éves öcsémmel addig látjuk egymást boxeralsóba meg bugyi-melltartóba?

nov. 11. 09:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Öltözz a fürdőben addig.
nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem, de nyilván azért van egy szobátok, mert a szülők még mást nem tudnak megoldani, de rajta vannak.

Öltözz máshol addig, vagy csukd be ajtót és kérd meg, h kopogjon és te is tegyél így.

nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

bugyi-melltartó


tehát semmi meztelenkedés

persze, hogy rendben van, strandon is így látja a lányokat

nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
19%
forduljon el, amikor öltözik, és leveszi a bugyit
nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
Itt a helyes a -BAN, -BEN!
nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Testvérek vagytok. Én milliószor láttam nővéremet alsóneműben, de le se szartam. Egy normális ember nem úgy látja a saját testvérét, mint egy idegent. Sokszor mondták, h milyen jól néz ki nővérem, én meg nem értettem miért dicsérik, mikor egyáltalán nem jó csaj. Biztos az volt akkor is meg most is, de nekem csak a nővérem, semmi más.
nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk ez sose volt gond, nyáron is otthon fiúk csak boxerban, lányok bugyi melltartóban közlekedtünk otthon. Nem kell szégyellni a tested. Engem inkább az zavarna, hogy nem tudok tőle pihenni, tanulni, mint az hogy látja a seggem.
nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
12 éves öcsével nem gáz. De attól is függ, te mennyi idős vagy.
nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%

20-on évesen is elmegyek az öcsém előtt bugyi-melltartóban, ha épp csak kiszaladok valamiért a fürdőbe, semmi nincs ebben.


Ő is.


Meztelenül nem, de a fehérnemű nem takar kevesebbet, mint egy pl bikini.

nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ne öltözz előtte.
nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!