Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez hány éves korig van rendben?

Ez hány éves korig van rendben?

Figyelt kérdés
Öcsémmel közös még a szobánk,így nyílvánvalóan szokott látni öltözésnél bugyiba,melltartóba.Anyukám azt mondta jövőre már lesz saját szobám,de szerintetek ez még így rendben van,hogy a 12 éves öcsémmel addig látjuk egymást boxeralsóba meg bugyi-melltartóba?

2023. nov. 11. 09:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
25%

Ha bugyiba, melltartóba lát, az gáz.

Ha bugyiban, melltartóban, az kevésbé.

2023. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%
mondjuk én csak arra lennék kíváncsi, hogy a strandon tenmit csinálsz?
2023. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
24%
Igaza van annak aki azt mondja a fiú testvér előbb utóbb fel fog izgulni a nővérére ha kamaszként is egy szobában lesznek még. Nem azt mondom minden fiú de 10ből 2-3 igen. Láttam már erre példát.
2023. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
24%

Nővérem lànya nagyon csinos és a nővérem is.

Egyikükre se tudok/tudtam felizgulással tekinteni.

2023. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
16%

Szia! Bocsi, hogy zavarlak, de szeretnék kérdezni valamit (amit nem akarok kiírni kérdésként).


A egy fiú és egy lány szeretkezik. A lány lovagol a fiú ölében. A fiú szól, hogy közel van az élvezés és a lány szálljon le (nem használnak óvszert). A lány azonban nemhogy nem száll le, még gyorsít is mozgáson. A fiú még egyszer jelzi, hogy azonnal jön az élvezés majd beleélvez a lányba.


Ki a felelős itt szerinted? - Privát valami per.vrztől.

2023. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
86%
#25 MI A P@CSA. xDD.
2023. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28%

25!


Csak nem uberfall? 😀

2023. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
27. Ki más?! XD
2023. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
80%

Itt irta valaki, hogy o fiu es sosem voltak perverz gondolatai a lanytestvereirol... es hogy o ezt tudja.

NE legy mar annyira narcisztikus, hogy azt hiszed, minden fiu olyan, mint te. En pl perverz vagyok, tudom magamrol, lanytesomrol is voltak perverz gondolataim... persze nevtelenul irok, igy el merem mondani.

Lehet, hogy ez szamotokra nem tetszik, nekem meg az nem, hogy mostanaban mindeki annyira egoista mar, hogy azt hiszi, minden ugy van es mindenki olyan, mint ahogy o tapasztalta sajat magan.

2023. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Én eddig életem során azt tapasztaltam, hogy hétköznapi átlagos fehérnemű sokkal többet takar, mint egy bikini🤔.

Sőt sokszor a bikini "fele" akkora sincs, mint egy átlag melltartó.

Ettől függetlenül a legtöbb nő megíjedne és takarná magát, ha meglátná pl. a kertész véletlenül.

De fele annyit takaró bikinibe a strandon nem is izgatná magát azon ki bámulja meg.


Szóval gondolkozz el azon hogy a ruhatáradban mi mennyit takar rajtad.

2023. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!