Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen a viszonyotok az...

Milyen a viszonyotok az unokatesóddal/ tesótokkal?

Figyelt kérdés

nov. 18. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Melyikkel? Van 8.
nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább semmilyen.

Kettő van, tesók, kb. 3-6 évvel fiatalabbak nálam.

Ha összefutunk az utcàn, akkor köszönünk, aztán néhány udvariassági kör után megy mindenki a dolgára.

nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5-10 évente látjuk egymást köszönünk, de ennyi
nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tesóimmal elég jó.

Unokatestvéreimmel változó. Vannak, akikkel már kisgyerekkorom óta nem találkoztam és beszéltem, vannak, akikkel évente 1-2 alkalommal találkozunk és van, akivel évente többször is. Haragban senkivel sem vagyok.

nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Tetstvéremmel nem szoktam beszélni. Neki, anyámnak meg nekem is vannak lakásaink, azokat én kezelem mert én lakok hozzájuk legközelebb. Úgyhogy húgommal csak üzletről van szó ha egyáltalán élőben találkozunk, de általában anyámon keresztül kommunikálok vele vagy emailben.


Unokatestvérem meg külföldön él, vele kb 3 havonta találkozok. 20 év van köztünk, úgyhogy sok közös témánk nincsen. Férjével viszont jó a kapcsolatom

nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerjük egymást. Egyszer találkoztunk, de akkor ők még kicsik voltak.
nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Szexuális.
nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 unokatesóm van, 3 jóval idősebb nálam, így szoros kötelék nincs, meg egy, aki korban közel áll hozzám, de annyira elment a kettőnk személyisége más irányba, hogy megromlott a viszonyunk, már nem is állunk szóba egymással.
nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Érdekes látni a válaszokat, hogy az unokatesóitokkal milyen rossz vagy semmilyen kapcsolatban vagytok.

Mivel nekem nincs tesóm és az uncsimnak sem, ezért mi tesóként tekintünk egymásra. Habár van köztünk egy 11 év különbség, akkor is szeretjük és közel állunk egymáshoz. Mivel anyám közel áll a húgához, gyakorlatilag legjobb barátnők kb mi ketten is így nőttünk fel, mert ezt láttuk.

2 havonta találkozunk, hetente 2x felhívjuk egymást telefonon.

Mondom ezeket úgy, hogy én férfi vagyok 24 éves ő meg lány.

nov. 18. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Unokatesókkal alapvetően kb tudjuk egymásról, hogy létezünk, aztán ennyiben ki is merül.
nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!