Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudnám tesómat nem...

Hogy tudnám tesómat nem idegesítőként kezelni?

Figyelt kérdés

Kiskorunkban sokat szólt le, veszekedett, igazságtalankodott gondolom emiatt nem tudok most olyan könnyen kapcsolódni vele.

Van hogy tudom kezelni de nem mindig van energiám ehhez és akkor nagyon idegesít, hogy mindent kell tudjon, minden hülyeséggel jön és fáraszt.. habár gondolom nem a legnormálisabb hogy ezt érzem, mégsem tudom elengedni.. egyszerűen a temperamentuma felidegesít és ahogy beszél.. nem tartom butábbnak de a megnyílvánulásai, beszéde, gondolkodása dolgokról elég érdekes.. nagyobb nálam 5 évvel. A legidegesítőbb hogy olyan egyértelmű kérdéseket rak fel, hogy az már fáj.. és ezekre nem tudok normálisan válaszolni mert nem tudom elképzelni se hogy komolyan kérdezi, pedig sok ilyen van.. ha meg én nem szépen szólok vissza akkor megvan sértődve és fel van lobbanva akkor meg én érzem magam rosszul... röviden én tűröm már nagyon rég ezt a sok hülyeséget (ami az én szemszögemből hülyeség valszeg) és néha mikro nem tudom tűrni akkor sértődés van


dec. 13. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, hogy kiiktatod az életedből. Mért kell kellemetlen emberekre pocsékolni az egyetlen életedet?
dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Elkerülöd.
dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
De minek beszélgetsz egyáltalán vele, ha ennyire utálod?
dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a fiatalabb, fogd vissza magad!
dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Pont ilyen anyósom is, ahogy meghallom a hangját, beszédstílusát, kikészülök. Engem is érdekel, hogy hogy tudnám ezen túltenni magam.

Elkerülés működik, de nem oldja meg a problémát.

dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne oldaná meg a problémát, 5-ös? Teljesen érthetetlen ez a mondatod! Ha nem találkoztok, nem idegesít. Nem értem, miről beszélsz. Ja hogy mégis találkoztok? Hát azon mi innen nem tudunk segíteni!
dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el. Nem feltétlenül kell mindenkivel jóban lenni, még "család" jogcímén se. Pláne ha legszívesebben letépnéd az illetőtől a saját arcod... Nem ér ez annyit, hogy magadban keresd a hibát és arra a megoldást 0-24, mert a másik félnek valszeg gőze sincs arról, hogy egyáltalán probléma lenne, és neki ez így megfelel... Jobb kiiktatni az ilyeneket, akik csak kivenni tudnak belőled, és az ég világon semmit nem tesznek hozzád.
dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!