Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titeket nem idegesítenek a...

Titeket nem idegesítenek a 10-12 éves kisgyerekek? (minden lent)

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy amikor egy nehéz nap után próbálnátok egy kicsit kikapcsolódni mit tehettek? Barátnő (nem részletezem), tv, kis pihenés, vagy játék. Most a utóbbival kapcsolatban tettem föl ezt a kérdést, mégpedig az, hogy csak engem idegesítenek föl ezek a kölykök annyira, hogy (nem ezt se fogom részletezni) ... szóval bennetek is keltenek némi ellenszenvet ezek, vagy csak én vagyok egy gonosz agresszív elmebeteg?

#nem én se vettem #ezt komolyan #te se vedd #idegesítők
2015. szept. 11. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én épp ezért 90%-ban csak single player játékokkal játszom.
2015. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem szoktam (vagy csak haverokkal) multizni. Ritka egy normális szerver, normális emberekkel. De hát sajnos ma már a 8 éves kisiskolásnak is számítógépet, meg okostelefont nyomnak a kezébe.
2015. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem idegesítenek, vagy ha bepörögnek, akkor mute/ignore/report. Semmivel se rosszabbak mint mikor egy idegen nyelven szidnak téged már felnőtt emberek. Ráadásul nem egy ismerősöm ismerőse is 0-24 nyafog ha megölik, de még mindig jobb ezt elviselni, mint a randomot. A multi ezzel jár együtt, el kell fogadni.
2015. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megjegyzem wot-ban (öhömm öhömm)egyszer egy egész jót beszélgettem a másik csapattal. Nem mindig 8 évesek vannak online, de azért túl sok.
2015. szept. 13. 16:14
 5/7 tw2 válasza:
0%
én egy jósúr vagyok és azt dobták a kártyák hogy te szerelmes vagy a 10-12 éves gyerekebe nemtől függetlenül úgyhogy téged nem idegesítenek ezek a gyerekek hanem vonzódsz hozzájuk és így próbálod leplezni
2015. szept. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bence tudom hol laksz :D
2015. szept. 13. 16:24
 7/7 tw2 válasza:
én is hogy te hol laksz
2015. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!