Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnál ha a testvéred...

Mit szólnál ha a testvéred ugyanazt a munkát akarná ami neked van?(részletek lent)

Figyelt kérdés
Ezalatt a kérdés alatt most azt értem,hogy volt egy álommunkád és végre elérted a célod és az lehet a munkád, amiről álmodoztál. Erre a testvérednek megtetszik a munkád és úgy dönt, hogy ő is ugyanazt akarná dolgozni, amit te. Ez nem történt meg velem, csak szimplán kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan reagálnának erre a helyzetre. Örülnél vagy inkább frusztrált lennél?

jan. 17. 23:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Segíteném a tapasztalatommal.
jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Most a kérdés az, hogy a tesó az adott munkalehetősget akarja elvenni előled, vagy hogy pl mindketten taxisofőrök akartok lenni? Ha az előbbi, az elég gerinctelen, értelemszerűen nem örülnék.

Ha utóbbi, akkor meg irtó gyerekes vagy, ha téged az zavarna, hogy ugyanazt a pályá választja, mint te. Mintha amúgy lehetnél te az egyetlen valaha bármiben az adott területen...

jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem hasonló, a nővérem akarta ugyanazt a pályát választani, amiben én dolgozom. Én azért nem örültem, mert sokszor éreztem azt, hogy rivalizálni akart velem. De mondjuk nagyon speciális az a terület, ahol dolgozom, szóval hosszú évek lenne neki megtanulni, így le is mondott róla.
jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mint írtam 00:05-ös, hogy csak kíváncsiságból írtam ki ezt a kérdést, és nem is tudom, honnan gondolod, hogy engem ez zavarna-e vagy nem, mivel nem írtam le az én véleményem. Köszönöm a válaszokat!
jan. 18. 00:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Segíteném benne.
jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Segíteném. Bár az én munkám olyan, hogy ha most elkezdi, több, mint tíz év, mire a képesítést megszerzi hozzá.
jan. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremmel hasonló szakmánk van, de alapvetően más-más területén dolgozunk. Nálunk ez nem zavaró, ha váltani akarna, segíteném benne.
jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Mi közöm van hozzá, hogy a testvérem mivel akar foglalkozni? Nem csecsemő, nem vagyok se apja, se anyja. Semmi közöm hozzá.
jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Mondanàm neki: öcsi,beugranàl helyettem,nekem dolgom van. Köszi. Csà!
jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Öcsi: màr megint?

Èn: te akartad,ne rinyàlj. 1 hèt mùlva jövök!

jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!