Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Régóta külföldön élő testvéred...

Régóta külföldön élő testvéreddel milyen a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Az én tesóm már vagy 15-20 éve külföldön él, legutoljára 6,5 éve láttam. Nem jön haza, néha telefonon tartjuk a kapcsolat.

Rossz hogy nem jár haza és nem tudunk, nem tudtunk sose több időt tölteni egymással, nincsenek közös programok...


jan. 17. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én Törökországban élek, a tesóm otthon én havonta járok haza és jó a kapcsolatunk, rengeteg közös programunk van
jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem utazol ki hozzá néha?
jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve él Svájcban, évente 2-3 alkalommal jön haza. Telefonon havonta tartjuk a kapcsolatot, üzenetben, írásban kb. hetente. Évente kétszer mi is ki szoktunk menni hozzá 1-1 hétre, egyszer nyáron és egyszer ősszel vagy télen. Sokat csavargunk, ha kimegyünk hozzá, visz minket mindenfelé. Ha ő jön haza, akkor itthon nem akar csavarogni, azt mondja olyankor csak pihenni jön haza. Jó a kapcsolatunk. Ami kevésbé jó, az az, hogy kimarad a családi eseményekből. Szülinapok, névnapok stb., most tavaly pl. karácsonykor sem tudott hazajönni, mert dolgoznia kellett. Egyedülálló, így könnyebben mobilizálható karácsonykor, mint a kisgyerekes családosak. De hát ez ezzel jár. Évente azért négyszer-ötször-hatszor tudunk találkozni és ez tök jó. Meg mindig mondja, hogy akármikor mehetünk hozzá, csak szóljunk előtte és már indulhatunk is. Úgyhogy vannak közös programjaink, megoldjuk. :)
jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én mår 15 éve nem tartom a kapcsolatot hugomal mig magyarországon laktam sem ėrdekeltük egymást ,most meg elköltöztünk 800km odėbb sem érdekeljük nem tartjuk a kapcsolatott.
jan. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Rossz hogy nem jár haza és nem tudunk, nem tudtunk sose több időt tölteni egymással, nincsenek közös programok - öhm... szóval ő a szr alak, mert nincs kedve az otthoni szrságokhoz, de te nem utaznál ki hozzá :D Vicces vagy.


Svájcban élek, gyűlölök! hazautazni, mert egy kínszenvedés az egész BKK-MÁV-Volán trió.

Kezdve ott, hogyha a 10:20-kor induló vonattal megyek, ami jó esetben 21:40 körülre van benn, a barátom pl már nem tud hazajutni, de én is 1,5 óra várakozás után.


És még sorolhatnám. Nem, nem járok haza, mert 99% stressz jár-e a busz, jár-e a hév, ha nem, akkor hogy a fszba jutok haza éjszaka, vagy épp pl Ferihegyre, és még sorolhatnám.

jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm Angliában él már 16 éve. Most, hogy anyánk már nagyon idős, 2 havonta hazajön egy-egy hosszú hétvégére, akkor hozzám is eljön (általában vagy ide érkezik, vagy innen indul a reptérre, agglomerációban lakom). Mellette levelezünk is, így most jó a kapcsolat.

Volt időszak, amikor egy évben egyszer jött haza, írogatni meg annyira azért nem szeret, akkor volt egy kis eltávolodás.

jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
5, honnan tudod hogy hívja magához? Ez nem derült ki.
jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Húgom 6éve él németországba.

Kb évente jön haza, akkor beugrik 1-2orára.

De itt van, nyugtázzuk, ennyi.

Átvette az "ő a külföldi menő rokon" stílust, nagyképű, beképzelt lett, a semmire.

(Ő 26N én 30N

jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!