Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan sértődött meg bátyám?

Jogosan sértődött meg bátyám?

Figyelt kérdés

Hali.

Nehéz helyzetben vagyok sajnos...

Április első hetében lesz a születés napom és 1 nappal előtte páromé is. Az én családom(Apám, bátyám és öcsém illetve apai mama a többiek már sajnos nem élnek) 120km re lakik tőlünk pesten. A három férfi tag meg lett hívva egy kis szűk szülinapozásra hozzánk ami egyben család ismerkedtető is mert nem ismerik még egymást a két oldalról de ideje mert lesz esküvő jövőre. Apumnak 3 éves kapcsolata van, öcsémnek szintén egy 4 éves kapcsolata van viszont bátyámnak csak pár hónapja van egy iszonyú fiatal kislány nője akivel eleinte szexelni jártak össze. 14 év van köztük ami nem gond legyen ha jó nekik. Viszont ez a kislány nem tudja, hogy kell viselkedni. Bátyám sem tudja hogy kellene viselkednie és elég undorító stílusa van sajnos, ez a ki ha én nem fasza gyerek vagyok mindent mindenkinél jobban tudok és ha valamiben megmered cafolni vagy hasonló képes felállni mint aki verekedni akar. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan mindenkit sérteget és megalá ahogy csak lehet... A barátnőjét nem hívtam meg több okból kifolyólag a bulinkra. Első az a bemutatkozás ami úgy zajlott hogy apummal beszélgetett és oda mentem hogy majd ha befejezték kezet nyújtok hogy amugyszia én xy vagyok, de ez úgy zajlott, hogy a monológját félbe szakítva lenéző tekintettel full flegmán grimaszolva oda nyomott egy erős csát mintha ha a kutya seggéből rántott volna ki... Ezt elengedtem. Aztán volt egy eljegyzést bejelentő kis össze jövetel szűk körben az én családommal és pár baráttal ahova kénytelen voltam meghivni mert bátyám nem jött volna el... A kis hölgy viselkedése mérhetetlenül gusztustalan volt. Egyfolytában taperolta bátyámat és folyzon egymás szájában voltak, később elkezdte kelletni magát apumnak aztán az egyik ismerősnek is végül egy kis klikkesedést hozott össze amiben ők voltak mi meg akikről kellett volna, hogy szoljon végül magunkra maradtunk... Ezen felül ami kiverte a biztosítékot nálam... A párom pofájába dugta a mellét mert hogy ő nem fér el az asztal és párom között mikor párom mogott 2x akkora hely volt ahol simán elsétálhatott volna majd ezt párom megjegyezte neki hogy amúgy ne zavarja hogy mögötte el fért volna amire a lány azt válaszolta, hogy "nem tetszett talán?"... Én csodálkozom, hogy nem vágtam pofán. És ezek dacára nem hívtam meg most a csajt mert nekem ilyen hülye liba ne rontsa el a bulinkat plusz neki szerintem nincs itt keresni valója nekem ő nem családtag. Ezen bátyám teljesen ki van akadva és a helyett hogy engem kérdezett volna meg előbb apunkat kereste meg hogy mit tud erről és ő ezt nem érzi jogosnak aztán öcsénket akinek ugyan ezt mondta de kozben háborgott is hogy de ő az nap éjjel dolgozik miért akkor lesz (1 honap múlva lesz vasárnap)mikor közölte, hogy 2 héttel előre legkésőbb szoljunk. Végül a meghívo üzenetre reagált ezt másolom "Szerintem valamit rendesen el írtál ha nem akkor nyugodtan gondolkozz el a dolgokon". Erre nem nagyon tudok mit reagálni most mert szerintem ez gáz amit művel. Ráadásul a meghívó alá írtam nekik hogy jövő héten engem műteni kell sajnos daganattal és ezt teljesen figyelmen kívül hagyta. Csak az a fontos neki, hogy ő meg lett ezzel sértve... Kisebb gondom is nagyobb ennél de most is mindenkinek öt kell tutujgatni és mindezt úgy, hogy az öcsém barátnője sincs a listán amit ők elfogadtak és tisztáztuk is hogy miért. Bátyámmal sose volt jó a kapcsolatom és legszivesebben kitagadtanám mert nagyon sokat tett már azért... Szerintetek túlreagálom? Mi lenne a jó megoldás?


márc. 6. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

"Szerintetek túlreagálom?"

Igen. Tanuld meg, hogy a világ sokféle, az emberek sokfélék, s te nem azért létezel, hogy megneveld a világot. Aki nem szimpi, bosszant, irritál, azt elkerüljük, de nem akarjuk megváltoztatni, mert nem fog sikerülni. Azzal kontaktolj, akivel jól érzed magad.

márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%

Túlreagálod. Minden szavadból süt, ahogy beszélsz a csajsziról, hogy rohadtul féltékeny vagy😁

...fiatal kislány a nője...kis högy...

Szánalmas vagy. Hány éves a csajszi?

márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha öcséd barátnője sem hivatalos, akkor hivatkozhatsz erre. Barátnők nincsenek meghívva, csak a családtagok, ez most ilyen ünneplés lesz. Ha nem érti, maradjon otthon ő is.
márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell se a csajt, se a bátyád meghívni. Kell ez neked? Sértődjön csak meg testületileg, legalább nem kell a hülye fejüket nézned, meg azon spekulálni, hogy mikor hogy fogják szétbarmolni a bulit.
márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Darius- ***** válasza:
18%
Irtózatos hosszú lett. Nem sokan fogják végigolvasni. Habár lehet azért tűnik annak, mert most telefonról írok. Nézzük az első mondatokat így. Nem kell elmenned, ha messze laknak . Ha ezt elvárják tőled, akkor odabent van a baj.
márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát figyel, amilyen tapló a bátyád meg a párja, szerintem nem veszítetek sokat, ha egyikőjük sem jön el a bulitokra.
márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
*figyelj
márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Sztem nem reagálod túl, viszont az biztos nem igaz, hogy kitagadnád a bátyád, ha ennyire érdekel a lelki világa, hogy jogosan sértődött-e meg. Kit érdekel? Nem lett meghívva a csaja és kész. Nem a felesége, nem egy családról van szó…:) úgyhogy szúszá
márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
De ha ilyen paraszt, és amúgy se jó a kapcsolatotok, minek hívod meg? Jobban járna mindenki. A helyedben az esküvőre se hívnám, nem hinném, hogy nagyon bánnád
márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

#1 Igen, el kell kerulni, de nem kell megalazkodni a s.fejek elott... sajnos a jolnevelt, normalis embereknek ez nehezen megy, de pl a bunkosagra a visszaoasztas az nem megneveles. Azt kapja, amit ad...

Tartani kellene az iskolakban ilyen psziches onvedelmi orakat is.

márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!